Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 GC 5851 işte benim kızım

park senserünü nerde taktırdın? :S orjinal bana orasına değil plastik kısıma taktılar

sensör orjinal alırken hediye ettiler,1 saat bi sensöre dil döktürdüler bana doğuş oto da.memnun değilim ama alıştım.çok erken ötmeye başlıyo yani çarptım zannedip arabadan iniyorum bi bakıyorum daha 1 metre var :D

sensör orjinal alırken hediye ettiler,1 saat bi sensöre dil döktürdüler bana doğuş oto da.memnun değilim ama alıştım.çok erken ötmeye başlıyo yani çarptım zannedip arabadan iniyorum bi bakıyorum daha 1 metre var :D

banada orjinali böyle taktılar allah allah :S

b
enimkinide doğuş oto maslakta taktılar :confused:

doğuş oto esenyurt taktı benimkini.bu arada mat siyah folyo (o folyonun bide parlak olanı var ben beğenmiyorum onu) kaplattır plakalığın orayı çok beğeniceksin bence :)

MAŞALLAH diyelim ama yere basarsan tadından yenmez :) çok şık durur ve jantları ofsetli siyah taksan ofsetleri krom olsa of diyorum

Allah kaza bela vermesin,güzel günlerde kullan inşallah.Bu arada güzelde duruyor

xx

Geri
Üst Alt