Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 FM 0214 beyaz cupra hakkında?

Sol tarafında boya olması lazım. Hatta forumda fotolarıda vardı. Önceki ilanından hatırladığım kadarıylada yazılım+cai+egzos olmalı. Bende gazlarken çok gördüm.

fm 0214.küçükçekmece-cennet mahallesinin ilk cuprası idi sanırım 2008 model.sahibi ile bi diyaloğumuz olmadı fakat chip filtre egzost vs olduğunu duymuştum araçta.bir kaç defada sıkarken denk geldm fena yürüyodu..
Alan arkadasda bana sadece chip olup 285 civari hp oldugunu soyledide ihtimal vermedim daha dogrusu dyno ya falan cikarmamis araci hatta benim rcz ile hizlanma videomu izlemis bende gelemeyecegini soylemis ama sonucda cupra bu balik deil yani :)

Aracı satılık yazısı asılı ıken avcılarda çok gordum.Daha önceden sol taraftan surtmeden boyası var.Hatta site içerisinde konusuda olması gerekiyor.

Ya bu gün ümraniye OTO 2000 e bi leon geldi... İş yerimin tam karsısı camdan gördüm makinayı

araba MAT TURUNCU ve bembeyaz 18lik jant var arac yerle bir önde fiber kaput ( delikli ) plakasının sonu 2727

makyajsız kasa LEON tanıyan vamrı yaw bizim siteden değil sanırım...

o arabayı bende gördüm kanka... hasan ustanın oraya arabayı bıraktığımda oda geldi... fena bi araba olmuş ama biraz abartılı geldi bana...

bu araç 2009 yılında karşıda hakan abimiz vardı onda idi daha sonra bende cupra varken cok sıkmaya cıktık hakan abi sıkılıp saatı sonrasında alan arkadaş küçükçekmece avcılar arasında sol tarafta bariyere girdi maslak sanayide ugrastılar yapıldı daha sonrasından da chip egzost vs. bir kaç işleme girde ama ciğerini çok sıktılar diye biliorum yorgun demokrat diyebilirim

Ya bu gün ümraniye OTO 2000 e bi leon geldi... İş yerimin tam karsısı camdan gördüm makinayı

araba MAT TURUNCU ve bembeyaz 18lik jant var arac yerle bir önde fiber kaput ( delikli ) plakasının sonu 2727

makyajsız kasa LEON tanıyan vamrı yaw bizim siteden değil sanırım...

kesin anteplidir

anlatilanlara ek olarak araci bizzat ankarada komple motor yapilirken gordum. yanimda ayberk ve emrekaan'da vardi.

evet bende çok kez e-5 te denk geldim avcılar-k.çekmece arası,ilk karşılaştıgımda sitediki kaan abi zannetmiştim fm0213 sonra dan sıktıgını görünce kaan abi olmadıgını anlamıştım,arkada stickerlar falan vardı. :eek:key:

arac hasarlı olarak satılıyordu bır donem hatta 0213 sanmıstık

Geri
Üst Alt