Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 FM 0214 beyaz cupra hakkında?

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
34 FM 0214 plakalı cupra hiç yabancı gelmiyor bana araç erzuruma satılmış benim arkadaşım almış motoru ne durumda bi oynama varmı motorda şuan kaç hp falan ? bu bilgilere ihtiyacım var :)

bu bizim bilal'in aracı değil mi bildiğim kadarıyla o cupra değil :)

Benim bildiğim kadarıyla bizim forumda değil beylikdüzünde görmüştüm aracı ama forumda hiç denk gelmedim

fm 0214.küçükçekmece-cennet mahallesinin ilk cuprası idi sanırım 2008 model.sahibi ile bi diyaloğumuz olmadı fakat chip filtre egzost vs olduğunu duymuştum araçta.bir kaç defada sıkarken denk geldm fena yürüyodu..

Ya bu gün ümraniye OTO 2000 e bi leon geldi... İş yerimin tam karsısı camdan gördüm makinayı

araba MAT TURUNCU ve bembeyaz 18lik jant var arac yerle bir önde fiber kaput ( delikli ) plakasının sonu 2727

makyajsız kasa LEON tanıyan vamrı yaw bizim siteden değil sanırım...

Geri
Üst Alt