Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 FH 5624 (İlk resimler)

Maşallah Kazasız belasız iyi günlerde kullan..
Bana sorarsan bal rengine bayılıorum bu arabada.. Geçen sene (leonu almadan önce) bununla aynı renkte olanına bakmıştım SX PK ydı. Araba çok temizdi ama ben vazgeçtim sonra arkadaşıma aldık, 1.5 yıldır kullanıo (Benzin/LPG) Hiç bi sıkıntı yaşamadı, iç hacmide bayağı geniş saklama alanlarıda.. ufakta çocukları var "artık beni bundan sonra Altea XL paklar" diyo :eek:key:

Maşallah Kazasız belasız iyi günlerde kullan..
Bana sorarsan bal rengine bayılıorum bu arabada.. Geçen sene (leonu almadan önce) bununla aynı renkte olanına bakmıştım SX PK ydı. Araba çok temizdi ama ben vazgeçtim sonra arkadaşıma aldık, 1.5 yıldır kullanıo (Benzin/LPG) Hiç bi sıkıntı yaşamadı, iç hacmide bayağı geniş saklama alanlarıda.. ufakta çocukları var "artık beni bundan sonra Altea XL paklar" diyo :eek:key:

Aslında bakarsan ben c4 yane citroeni sevmem ama dediğin gibi yakış bakımından ataklık bakımından cok iyi konforuda yerinde hiç bir sıkınıtı yoq genişlik olarakta hayli hayli iyi masallahı var :D

güle güle kullan yavrum

Geri
Üst Alt