Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 EL 4204 Değişim-Gelişim Süreci(1,4 TSİ Leon FR 160hp)

Konu üzerinde düzelt butonu göremedim

Rica etsem site yetkilileri yardım edebilirmi ?

Fotoğraflarınızı yayınlayabirsiniz,yasakçı zihniyete sahip değiliz..Burası bir paylaşımforumu..

Eline koluna emeğine cebine sağlık kardeşim... 10 numara olmuş... :drag

Kısmetse öyle olacak acelemiz yok yavaş yavaş :)
P

Burasının açık sosyal bir paylaşım sitesi olduğunu sanıyordum kusura bakmayın arada bir rekabetin olduğunu bilemedim . Bahsi geçen resimi kaldırıyorum .

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum .

Çok teşekkür ediyorum eksik olmayın .
Oncelikle sizle alakali ve bahsi gecen bir siteyle sorunum yok sadece ben kendi sahsi dusuncemi ilettim benim yorumumdur zaten oyle bir rekabet yoktur olamazda. O resmi gorunce olmamasi gerektigini dusundum. Resmi kaldir veya kaldirma diyemem bu bana dusmez sizinde dediginiz gibi paylasim sitesi burasi ama bende oyle bir durum olsa ya o resimlerde duzeltme yapardim yada fotograf acilarini ona gore ayarlardim.. ustune basarak daha onceki msjdada dedigim gibi sahsi fikrim..

Yeni hava filtre kitimizde geldiii

qwuc.jpg

eqhs.jpg

Allah nazarlardan sakınsın , emeğinize sağlık

güzel olmuş ellerinize sağlık, keyifli kazasız belasız binmeniz dileğiyle.

Geri
Üst Alt