Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 EL 4204 Değişim-Gelişim Süreci(1,4 TSİ Leon FR 160hp)

RebeL

Kayıtlı Üye
Bu konuyu açmakla biraz geç kalmış olabilirim farkındayım ama geç olsun güç olmasın diyerek klişe bir cümle ile tanıtıma başlıyorum :)

Leon sevdam 2006 dan beri hep içimde vardı ama bir türlü nasip olmayıp çeşitli araçlarla zamanımı harcamışım. Ehliyetimi aldığımdan beri sürati seven bir insandım taaki büyük bir kaza atlatana kadar o olaydan sonra direksiyon başına bile geçemiyordum .

Olaydan 2 hafta sonra çok sevdiğim bmw'mi satıp vw caddy aldım artık eski ben değildim durulmuştum caddyi hem iş için hem şahsi olarak kullanabiliyordum buda bana ekstra rahatlık sağlıyordu .

Ne yazıkki onuda biraderimin parçalamasıyla leon sevdama start verdim :) Çoğunuzun bildiği üzere erya otomotiv el değiştirdi bu işlem sonrası öğrendimki alan kişi babamın eski arkadaşı çıkması leon almamı dahada hızlandırdı ve sonunda servis girişinde Fr kasayı görmemle sipariş vermem bir oldu :)

Yapılan işlemler :

1-) Ps Chip Tuning Yazılım (Stage 2 160hp)
2-) Procar 63mm Krom Down Pipe
3-) K&N E-2014 Kutu içi Hava Filtresi
4-) K&N Hava filtre temizleme Kiti
5-) NGK İridyum Spor Buji takımı
6-) Eibach Sportline 5cm Yay
7-) RCD 510 Dokunmatik Ekran
:cool: Cupra Marşpiel
9-) Cupra Spoiler
10-) Cupra Metal Spor Pedal takımı
11-) Forge DV
12-) Brembo Metal görünüm Kaliper Kapakları
13-) Amerikan Park sistemi
14-) Cupra Ek Lip
15-) Cat-Out Elek. Vanalı egzoz sitemi (Söküldü)
16-) Krom Kapı basamak Korumaları
17-) Komple 63mm Egzoz boruları
17-) Custom Varex Egzoz Sistemi
1:cool: Cupra R Difüzör
19-) 18' inc BBS CH Jant takımı
20-) 18' inc Cupra jant takımı
21-) SeatSport Pleksi Plakalık
22-) 5w-30 Motul performans yağ
23-) H&R Spacer
24-) Araç içi kayıt kamerası
25-) Bridgestone S001 Ultra Performans Lastikleri
26-) Cadence Subwoofer Kutusu
27-) Cadence 1000w Slim Bass
2:cool: Cadence Anfi

Yapılacak Listesi :

1-) Hybrid Turbo
2-) Watercool'dan İntercool e dönüşüm
3-) Greddy Benzin pompası
4-) İTG Hava filtresi
5-) Forge Short Shift
6-) RNS 510
7-) Aem Methanol Kit
:cool: Coilover
9-) Forge Wasgate

İlk çok geçmiş olsun demek istiyorum. Değişim süper olmuş güle güle kullan aracını ayrıca bu aralar daha bir hoşuma gitmeye başladı cupra jantları yeni kasaya takacağım en sonunda.

İstanbulpark nasıldı testi son viraj değerlendirmen nasıl.

allah kaza bela vermesin :Maaşallah: da o ipad hem ortada ekran gibi duruomu?

İlk çok geçmiş olsun demek istiyorum. Değişim süper olmuş güle güle kullan aracını ayrıca bu aralar daha bir hoşuma gitmeye başladı cupra jantları yeni kasaya takacağım en sonunda.

İstanbulpark nasıldı testi son viraj değerlendirmen nasıl.

Jantlar çok başarılı tek eksi yanı ağır olmasıdır .. İstanbulpark inanılmaz bir deneyim oldu bana son viraj gerçekten adamı zorluyor ama düzlüğe çıktığın zaman unutu veriyosun 1. organizasyonda bir çok kişi son virajdan çıkışları oldu baya zorlandık :)

Körfez pist inede çıkmışlığım oldu ama istanbulpark bambaşka birşey .
allah kaza bela vermesin :Maaşallah: da o ipad hem ortada ekran gibi duruomu?

Yurt dışından getirttiğim bir aparat ile sorunsuz kullanmaktayım keşke devamlı üzerinde bırakabilsem ama malesef mahalle hırsızlarımız saolsun :)

Aracın çok güzel olmuş ALLAH kaza bela vermesin
Maaşallah

İyi iş çıkarmışsın,Allah kaza bela vermesin..

Masallah çok güzel bir araç olmasına rağmen yaptığın güzel değişiklikler sonrasında çok daha çekici bir araç olmuş. eline sağlık.

Yaptığın işlerlerin hepsini yapamasamda pedal seti,spoiler,chip yapmayı cok istiyorum. bakalım nasip olur insallah.

3.2 ortalamayı nasıl 6. vites 2k devirle nasıl yakaladın merak ettim doğrusu. sakin kullanımda chip'in etkisimidir?

iyi günlerde kullan

Geri
Üst Alt