Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 EL 4204 Değişim-Gelişim Süreci(1,4 TSİ Leon FR 160hp)

cok guzel olmus arac gercekten basarılı modıfıye sade ve yakısan ayrıntılar ;)

Jantlar çok başarılı tek eksi yanı ağır olmasıdır .. İstanbulpark inanılmaz bir deneyim oldu bana son viraj gerçekten adamı zorluyor ama düzlüğe çıktığın zaman unutu veriyosun 1. organizasyonda bir çok kişi son virajdan çıkışları oldu baya zorlandık :)

Körfez pist inede çıkmışlığım oldu ama istanbulpark bambaşka birşey.

Jantlar ağır ise yeni kasada kullanamayacağım . körfez pistide iyi ama istpark varken organizayonlarımıza da gelde canlı olarakta görmüş olalım aracını

yazılım sonrası ne gibi farklar aldın ve arka cam sticerin hiç güzel değil :D

Yazılım sonrası belirgin olarak performans farkı aldım kalkışlarda stock araç ile aramda 3 4 boy gibi bir fark oluştu .

Aracın çok güzel olmuş ALLAH kaza bela vermesin
Maaşallah

Çok teşekkür ederim .

Dehşet bisey olmuş emeğine ve yüreğine sağlık... Kazsasiz belasiz

Çok teşekkür ederim Elinize sağlık

İyi iş çıkarmışsın,Allah kaza bela vermesin..

Çok teşekkür ederim .

Masallah çok güzel bir araç olmasına rağmen yaptığın güzel değişiklikler sonrasında çok daha çekici bir araç olmuş. eline sağlık.

Yaptığın işlerlerin hepsini yapamasamda pedal seti,spoiler,chip yapmayı cok istiyorum. bakalım nasip olur insallah.

3.2 ortalamayı nasıl 6. vites 2k devirle nasıl yakaladın merak ettim doğrusu. sakin kullanımda chip'in etkisimidir?

iyi günlerde kullan

Çok teşekkür ederim elimden geleni yapmaya çalıştım böyle birşey çıktı ortaya .

3.2 ortalamayı çok kendimi kasarak elde ettim öyleki gittiğim mesafe 10 km yokuş diyebilirim chip in yakıta etkisi olmadı diyemem %10 ila %15 civarı oldu .

cok guzel olmus arac gercekten basarılı modıfıye sade ve yakısan ayrıntılar ;)

Çok teşekkür ederim

Jantlar ağır ise yeni kasada kullanamayacağım . körfez pistide iyi ama istpark varken organizayonlarımıza da gelde canlı olarakta görmüş olalım aracını

Jantlardan memnununm şimdilik cupra jant ı reşat altına benzer bulamıyosun :) Önümüzdeki günlerde organizasyonlar bitmeden son kez daha katılacağım bakalım görüşürüz orada .

Bittimi bu kadarmı :)

Altın soru :)

Hayır bitmedi .

Yapılacak Listesi :

1-) Hybrid Turbo
2-) Watercool'dan İntercool e dönüşüm
3-) Greddy Benzin pompası
4-) İTG Hava filtresi
5-) Forge Short Shift
6-) RNS 510
7-) Aem Methanol Kit
:cool: Coilover
9-) Forge Wasgate

Hybrit turbo ile ne güç alacaksin değişilerden sonra

hayırlı uğurlu kazasız sürüşler dilerim ama bende kaptan abi gibi düşünüyorum arka camdaki sticker oLmamış(şahsi fikrim resimlerde onu gizleyebilirdin bu sitedeki paylaşımlarda ) onun dışında yakışıklı duruyor..:seat

vay canına müthiş bişi olcak ozaman

Kısmetse öyle olacak acelemiz yok yavaş yavaş :)

hayırlı uğurlu kazasız sürüşler dilerim ama bende kaptan abi gibi düşünüyorum arka camdaki sticker oLmamış(şahsi fikrim resimlerde onu gizleyebilirdin bu sitedeki paylaşımlarda ) onun dışında yakışıklı duruyor..:seat

Burasının açık sosyal bir paylaşım sitesi olduğunu sanıyordum kusura bakmayın arada bir rekabetin olduğunu bilemedim . Bahsi geçen resimi kaldırıyorum .

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum .

MaaşallahMaaşallahMaaşallah

Çok teşekkür ediyorum eksik olmayın .

Geri
Üst Alt