Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 dvj 53

erhaneek

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu aracı bi arkadaşa almayı düşünüyoruz
siyah leon 1.8t sport
2002 model
113bin km de
bu araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi araç temizmidir bu forumda üyemi değilmi ben bilmiyorum
araç düzcede

maşallah erhan abicim konu açma da baya hızlısın:)umarım bilgisi olan arkadaşlar yazacaktır konuna ama bence km ve yaş çok normal ve 1.8t kesinlikle alınması gerekn bir motor lakin bir ilanı falan yokmu böyle tahmin etmesi zor

Erhan kardeş hayırlı olmasını temenni ederim öncelikle, aracı sorguladığımda ;

14/02/2008, Çarpma
17/10/2007, Çarpma
04/03/2007, Çarpma, 4033TL

Hasar kaydı gözüküyor bunun dışında ise;

Araç en son 20/11/2009 'da Muayene olmuş 97584Km. 'de bilgin olsun. Araç Modeli : 2002 / Seat

Araç çalıntı yada Hak Mahrumiyeti yok, Ruhsat Bağcılar ( benim oturduğum yer :D ) Siyah renk olarak geçiyor bilginize. Şase numarasını verirseniz sigortacı arkadaşlar var forumda onlarda yardımcı olmaya çalışırlar.

10 yaşında ki bir arabanın 113.xxx 'de olması demek benzinli demektir gibime geliyor ayrıca da 1.8t olması da cep yakar gibime geliyor :p tamam candır candır ama acısıda vardır :p

Erhan kardeş hayırlı olmasını temenni ederim öncelikle, aracı sorguladığımda ;

14/02/2008, Çarpma
17/10/2007, Çarpma
04/03/2007, Çarpma, 4033TL

Hasar kaydı gözüküyor bunun dışında ise;

Araç en son 20/11/2009 'da Muayene olmuş 97584Km. 'de bilgin olsun. Araç Modeli : 2002 / Seat

Araç çalıntı yada Hak Mahrumiyeti yok, Ruhsat Bağcılar ( benim oturduğum yer :D ) Siyah renk olarak geçiyor bilginize. Şase numarasını verirseniz sigortacı arkadaşlar var forumda onlarda yardımcı olmaya çalışırlar.
aracın muayenesinin en son 2009 olması sıkıntılı bence neden yaptırmıor sormak lazım

2002 Model arabanın 2009 'a kadar Muayene girmemiş olması ve 2009 'dan da 2012 'e kadar hala muayene girmemiş olması muayenesinin de sana kalacağı demektir. Dikkat etmek lazım ...

10 yaşında ki bir arabanın 113.xxx 'de olması demek benzinli demektir gibime geliyor ayrıca da 1.8t olması da cep yakar gibime geliyor :p tamam candır candır ama acısıda vardır :p
emin ol 1.8t şimdi ki 1.6 dan az yakar ama karşılığındaki performans olarak konuşmaya bile gerek yok,sağlamlık dersen aynı hitler motor gibi sağlam..

vallahi bende bilmiyorum ama arkadaşla telefonda görüştüm ben hafta sonları kullanan bi arkadaş sadece forumda tanıyan varmıdır diye merak ettim konuştuğumda önden bir kazası varmış fakat değişen yokmuş doğrultma ile halledilmiş istediğin ustaya vs vs gösterebilirsin dedi zaten ilandada sahibinden com da 3 adet araçtan bir tanesi kaza tabikide olabilir ama şimdi araç sahibi hiç bir zaman malını kötülemeyeceği için sizlere danışmak istedim

emin ol 1.8t şimdi ki 1.6 dan az yakar ama karşılığındaki performans olarak konuşmaya bile gerek yok,sağlamlık dersen aynı hitler motor gibi sağlam..
Katılıyorum :cool:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

vallahi bende bilmiyorum ama arkadaşla telefonda görüştüm ben hafta sonları kullanan bi arkadaş sadece forumda tanıyan varmıdır diye merak ettim konuştuğumda önden bir kazası varmış fakat değişen yokmuş doğrultma ile halledilmiş istediğin ustaya vs vs gösterebilirsin dedi zaten ilandada sahibinden com da 3 adet araçtan bir tanesi kaza tabikide olabilir ama şimdi araç sahibi hiç bir zaman malını kötülemeyeceği için sizlere danışmak istedim
Araç için ne fiyat istiyor ?

Geri
Üst Alt