Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 dvj 53

Bence bu araç baya bi yoldan geçmiş... 22.000tl'ye 1.8t verilmez yoksa. 1 yıldır da satılmadıysa dikkat etmek gerek... Egzoz manifoldunda da çatlak vardı galiba...

dostum o araca bulaşma bence bu araç pert kayıtlıdır.resmi olarak olmasada aracın perti var bildiğim kadarıyla.aracın eski sahibi hatta pert eden arkadaş sitemize kayıtlı olan osman 1.8t nickli üyemizdir.dilerseniz kendisine ulaşın.

Arac osmanın seat dunyası ıle tanıstıgı aractır.Osmanda ıken sıkıntıları vardı.Osman Bagcılarda oturuyor demek kı onun uzerıne gozukuyor.Uzerınde jantları ve tamponları Osmanın kendısı taktı.Sıteye ılk ekledıgınde 1.6 ların on tamponu vardı.

İnşallah öyledir... Kayseri' de 38KU010 var o da 2002, sanayide denk geldi, ustaya sordum 22 diyordu 18'e çekti, buna ne dersin diye tek kelimelik cevap verdi "saçmalama"... Yine de uzaktan konuşmak büyük hata olur, ben sadece bildiğim şeyleri ve endişelerimi dile getirdim, umarım temiz çıkar, alırsınız ve artık aileden bir araç olur _Black Swan_ :)

çok teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirmeniz için miğdemizi bulandırıcak sanırım bu araç...Araç sahibi sadece önden ufak bi kazası var oda doğrultmayla halledildi diyo sanırım oda ya farkında salakta takılıyo sokma çabasında yada onunda haberi yok en iyisi kankimi bu araçtan vazgeçireyim ben

çok teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirmeniz için miğdemizi bulandırıcak sanırım bu araç...Araç sahibi sadece önden ufak bi kazası var oda doğrultmayla halledildi diyo sanırım oda ya farkında salakta takılıyo sokma çabasında yada onunda haberi yok en iyisi kankimi bu araçtan vazgeçireyim ben

:eek:key: Doğru bir karar.

Geri
Üst Alt