Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 BM 6550 BUDA BENİM LEON um...

Selcuk abi senden teslim aldigim gün, gördügüm ses ile eksi bir yanin yoktu yani :D

:)

Hayrını Gör kardeşim nice uzun yıllar inşallah..

Resmi (imzanı) görünce bi efkarlandım bi hatırladım falan.. Ama içim Rahat Emin Ellerde Canavar bide arkalı önlü gittikmi değme benim keyfime :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
:)

Hayrını Gör kardeşim nice uzun yıllar inşallah..

Resmi (imzanı) görünce bi efkarlandım bi hatırladım falan.. Ama içim Rahat Emin Ellerde Canavar bide arkalı önlü gittikmi değme benim keyfime :eek:key:

Allah razi olsun güzel insansin abi. Sana verdigim sözün arkasindayim plakaya ve titizligine sadik kalarak devam ettiriyorum gelenegini... Daha cok arka arkaya gidicez abi bunlar, yapacaklarimizin teminati diyelim :)

öncelikle saollun hoşbbulduk arkdaşlar.aracı yeni aldım sayılır benim hız tutkum yok ses sistemi için aldım ve dış görünül içinde sade bi duruş istiyorum ama ses sistemi sağlam olıcak vurdumu titreticek yani =)). inş sizlerinde yardımıylaya yavaştan yavaştan bişeyler yapıcaz.

evt emre kaan ön tamponun alta kalan panjurun altında plastik ızragalık benimde pek hoşuma gitmiyo zamanla kırılmlar olmuş bende değiştirmek istiyorum.bu mk1 cupra lip şart dediğin hangisi oluyor??

çöllü kardeşim öncelikle saollasın.bu sitedeki herkesin aracı güzel bence hepsinin maşallahı var öncelikle allah kaza bela vermesin kimseye.
ben o sistem için çok uzun zamandır uğraşıyorum halada uğraşmaya devam ediyorum.ben araçta son ses dinlediğimde normal geliyo alıştım artık ama bi yabancı bindiğinde hele bide arkada oturuyosa hemen inmek isticektir eminim arabadan öyle diyim =))

onur şimdi söz vermiyimde akrdaşım sana ama gelemeye çalışıcam.bu arada bağcıların neresinde oturuyosun ben güneşli tarafına çok sık gelirim?

onur şimdi söz vermiyimde akrdaşım sana ama gelemeye çalışıcam.bu arada bağcıların neresinde oturuyosun ben güneşli tarafına çok sık gelirim?

Bağcilar fatih mahallesindeyim kardesim, yakin bölgelerinden gecersen ara beni mini bir bulusma ayarlariz 0531 239 38 22

Geri
Üst Alt