Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 BB 7220 seat leon resimler (her degisiklik bu konu altinda olacaktir)

Punisherkp

Kayıtlı Üye
2011 model leonun 6 aydaki ufak tefek degsiklikleri iceren resimleri koyucam jant yay takmak isteyen arkadaslara da dusunce verir cunku ben cok yanildim bu konuda en sonunda istedigim kivama getirmek 3 set jant ve 2 farkli yay degismeme neden oldu ilk resimlerde 3.5 seat sport eibach yaylar la ki hali son resimlerdeki bbs ler de 5 cm eibach sportline yaylarla olan hali umarim yardimci olur set leona jant yay takmak isteyenlere . aracimin bundan sonraki butun resimlerini bu konu altinda toparliyacagim

siparis ettigim leonumu ilk gorusum :)

Uploaded with ImageShack.us

bu da teslim alirken kirmizi ortulu pozu cok hos ve ince bir fikirdi :)

17 inch seat sport jantlarimi aldim (bence en buyuk hatam da bu oldu cok kucuk kaldi leona 17 jant )

daha sonra seat sport jantlari satmaya karar verdim ve 18.inch bbs ch motorsportlari taktim bu arada seat sport 3.5 eibach yaylari taktim fakat 18 ile 3.5 yay olmadi araba istedigim gibi durmuyordu ...

daha sonra eibach 5cm sportline yaylari aldim ve taktim iste simdi istedigim gibi durmustu :)

garaja girerken :)

bir kac aksesuar aldim dusunenler icin seat sport velur paspas ve yurtdsindaki leonlarda standar fakat tr paketinde olmayan leonun orjinal ayak dayamasi ve kadran krom halkalari

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/img2011070100012.jpg/]
img2011070100012.jpg
[/URL]

araca alisinca deneme firsatim oldu tsi motor cok basarili bence zorlanmadan resimdekini yaptim :) tabi ilk bakimdan sonra motoru sifirken zorlamak istemedim

bu da sadece kutuici filtre ile dyno

bu da logomuz :p

çok güzel görünuyor Allah kaza bela vermesin.. ayrıca jantlar çok yakışmış

Maşalllah kanka çok 2-3 dokunuşla çok güzel olmuş :) Kazasız belasız çiziksiz inş ..

Geri
Üst Alt