Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

335i vs Corvette C6 vs Turbo Civic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence modifiyeye gönül vermiş 2-3 civic parası harcanmış bu arabalara yazık etmeyelim, kimi jant-lastik yeter der,kimi 20-30 milyar sırf motora para harcar. Zevk meselesi

aynen abi cok haklısın.bana corvet verseler onun yaktıgı benzınle honda turboda yakarım cata pata gezrım daha zevklı

Ben o Honda'nın kaputunu öper başıma koyarım!.helal olsun adamlara.corvette morvette kalmadı.

http://videos.streetfire.net/video/AB-2181-3-Vites_720833.htm

---------- Post added at 14:57 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

birileri agu derken millet araba turboluyor...ne kadar masraflı ve emek harcanarak yapıldığına dair hiç bir fikriniz yok...civic sonuçta dimi...

burdaki maksat sınıf olmayan araçla yürümek...hobi...parasızlıktan civic alıp turbolayım c6 cılarla kanka olayım değil...

selamlar selim ben ab2181 cıvıc turbo benm linklere bakakerken tesadufen buldum forumunuzu. arkadas durumu cok guzel acıklamıs ben bu arabayı yapacagıma kırmızı beyaz sarı seatlar alıp hergun biriyle caddeye inebilirdim.. sonucta civic ama hiçbir seatın gecemeyecegi bi civic:)

selamlar selim ben ab2181 cıvıc turbo benm linklere bakakerken tesadufen buldum forumunuzu. arkadas durumu cok guzel acıklamıs ben bu arabayı yapacagıma kırmızı beyaz sarı seatlar alıp hergun biriyle caddeye inebilirdim.. sonucta civic ama hiçbir seatın gecemeyecegi bi civic:)

acıklamalarınızdan once sızı uyelerımız bolumunde tanıyabılırmıyız

isminiz de plakanızla aynı anlaşılan..

abi kendi kişisel fikrim şudur ki.istediği kadar birilerini öpsün bi gün vites topuzu elinde kalır. Araba sonuçta ne yaparsan yap honda civic.

Hondanın motorunun cok kötü olduğuna inanmıyorum bence harika motorlara sahip araçlar honda ...

Hondanın motorunun cok kötü olduğuna inanmıyorum bence harika motorlara sahip araçlar honda ...

koyu hondacı bir arkadaşımın bir sözü vardı. honda motor company demek motoru yaptım gerisini koyverdim gerisini aramıcan demek şeklinde idi :D

ahh ahh kulakları çınlasın :D

Hondaya bu kadar övgü yeter, takip ettiğim kadari le seviyeyi tutturamıyoruz bilhassa bu karşılaştırma başlıklarında bundan sonra sıkı takipçisi olacağım bu başlıkların ve en ufak uygunsuz bir sataşma veya atışmaya denk gelirsem kilitleyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt