Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"331" Acil Yardım..

olm o da Volkan'ın hayvanlığı 3kuruşluk malzeme harcadı 30Lira istedi yüzsüz.. :D

yiğit işi geyiğe vurmaktan yine foto işini unuttu ömercan:D

yiğit ne adi bi adammışsın lan..millete yanlış tanıtiosun beni..
1 kuruş aldiysam namertim...hatta yiğit bi ara 1 sigaraya tav olurum falan sandı , sigara içmediğim halde yak bi sigara falan dedi ama biz öle karşılıklı iş yapmayız yiğit efendi=)

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

bu arada o örtü kediler için
yani otoparkimizin çevresinde aşırı bi kedi popülasyonu var...naparsam yapayim kedilerin sicak motorlu aracın üstüne çıkmasını engelleyemeyeceğimi bildiğim için böle bi çözüm buldum..
hem arabaya zarar gelmiyor hem de kediler sicak motorun üstünde konforlu oturuyor:D

olum o zorla ıcırmeye calısır bende ıstemıyorum dedıgıme banada zorla sıgara ıcırtmeye calısyor:D

ahahahah şaka olm istesen de vermezdim ki zaten 30 falan..
sigarayı da yola gel artık diye teklif ettim.. :D

Yıgıt madem fotosu yok bseyı yok nıe konu acıosun olm :D kırlet eskı halıne getır temızleyın yenıden oncesı snrası foto koyun olmaz:D

yavrum bildiğin ilk günde ne kadar temizse fitiller öyle şuan gözünün önüne gelmesi bu kadar mı zor..manzara tarif etmiyorum be yavrum.. :D

Geri
Üst Alt