Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"331" Acil Yardım..

YCO

Kayıtlı Üye
bugun 1 saat içersinde sağolsun Volkan (aux) benim fitillerimin temizlenme işini halletti yanında bi kaç süprizle birlikte..her ne kadar yüzsüzce benden 30Lira talep etmiş ve tahsil etmiş olsan da sağol kardeşim..mobil acil temizleme ve olay mahali müdahale kitiyle aşağıda görüldüğü gibi.. :D

grnt0027k.jpg

ancak..
hep söylediğim Volkan'ın sayko olduğuna bugun biraz daha inandım ve ikna oldum kendi kendime neden çünkü örnek olarak apartmanlarının altında duran arabasının üzerine yaptığı ufak bi işlemle kedilerin kaputu çizmesini önlüyomuş..
takdir edilesi bi durum..özel hayatına ufaktan adımımı attığım sayko kardeşimizin arabası aşağıda.. :D

grnt0026.jpg

Türkiye'nin neresinden olursa olsun "331" aradığınızda bu hizmet 30Lira'dan başlayan fiyatlarla kapınızdaymış..yakında Avrupa'da da hizmet vereceğini söylüyo Volkitolki..ben onun yalancısıyım.. :D

not: çilingir hizmeti de yıl başından sonraymış..pardon onun deyimiyle tarihler tutmasa da "Christmas"dan sonra..
özenti herif..
:D

hahahaha 30 lira :D
lan gelirken sana kola alcaktim ama 500 kuruşla yattı o iş diyen adamdan para mi alcam hahahaha=)
şaka maka iyi oldu ya senin fitiller + kadranlar + yıpranmış koltuğun =)

sız bu ıslerı yaptınız ve fotosunu cekmedınız mı yoksa:) len nerde bu ısın oncesı sonrası:)

sizin arabaların yanında benimki çöp tenekesi gibi kalıyor, bu kadar özenmeyin utanıyorum aracımdan:D

olm fitil lan öncesi sonrasını mı çekecez.. :D
ama kadran ve özellikle stoplar acayip farketti..

volkan supersın:D

o örtüne olm:D:D

kaputta piknik yapmayı seviyolarmış olm ne gülüyosun.. :D

Walla helal olsun ama işin ucunda sen olunca 30 tl az geldi bana yiğit abi :)

neden olm "Richie Rich" miyim ben.. :)

Geri
Üst Alt