Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

31 Ocak Pazar İzmir buluşması..

Saat kaçta olcak toplanma bide park sorunu olucaksa inciraltı ve sahilevleri daha uygun olur abiler bende yeni aranıza katıldım uzun zamandır bunu bekliyodum sticer olayını nasıl yapıyoruz pki

Saat kaçta olcak toplanma bide park sorunu olucaksa inciraltı ve sahilevleri daha uygun olur abiler bende yeni aranıza katıldım uzun zamandır bunu bekliyodum sticer olayını nasıl yapıyoruz pki
yönetimden gökhan arkadaşımız getirecek yanında :) @Lejyoner ..telefonlaşırsınız özelden son güne kadar liste hazır olur aranızda gene bu konu içersinde yerinizi tespit edersiniz...kordon en iyi buluşma yeri olacaktır.araclarınızı da park edeersiniz sıkıntı cıkmaz

Siz pazar günü olduğu için kalabalık diye daha rahat olur diye ben sizi düşündüm öneri sunayım dedim abi bide özelden nasıl ulaşabiliriz

Siz pazar günü olduğu için kalabalık diye daha rahat olur diye ben sizi düşündüm öneri sunayım dedim abi bide özelden nasıl ulaşabiliriz
rumuzu etiketledim yukarıda lejyoner gökhan ustayla irtibata gecebilirsin ya da konuyu takip edin güncel tutuyoruz...sıkıntı yok kardeşime bak :)....

Valla abi ww ciydim eskide ama seatcı yeni oldum ama bence seat wv daha hızlı ve havalı nedense bu insanlar seatı tercih etmiyolar anlamıyorum valla fıstık gibi araba yani

Valla abi ww ciydim eskide ama seatcı yeni oldum ama bence seat wv daha hızlı ve havalı nedense bu insanlar seatı tercih etmiyolar anlamıyorum valla fıstık gibi araba yani
beğenmeyenin gözü cıksın derim...seat heyecandır gerisi boş :) yaa önce arabayı sevmek gerekir binici adam anlamaz pek

Valla abi ben bide modifiye hastasıyım aldım önceki arabadada oynama yap şuan 2012 fr var bende babama ben aldırdım adlında seatı arabalrı dğstrdik arabam daha 55.000 binde yazılım attrdım spor hava filtresi yaptırdım egsoz yaptırdım jantlar boyalı şerit flan aynalat kaplama içinde ufak tefek değişikliklerde var ama temiz kullanırım hasta kaldm arabaya kalkışı fenaaa

Valla abi ben bide modifiye hastasıyım aldım önceki arabadada oynama yap şuan 2012 fr var bende babama ben aldırdım adlında seatı arabalrı dğstrdik arabam daha 55.000 binde yazılım attrdım spor hava filtresi yaptırdım egsoz yaptırdım jantlar boyalı şerit flan aynalat kaplama içinde ufak tefek değişikliklerde var ama temiz kullanırım hasta kaldm arabaya kalkışı fenaaa
emek emektir her zaman...keyfinize göre kullanacaksınız araba senın cunku parasını sen verdin :) rabbim kazalardan belalardan korusun

Geri
Üst Alt