Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

31 Ocak Pazar İzmir buluşması..

Lejyoner

Administrator
31 Ocak pazar günü Kordonda karşıyakaya bakarak çay içiyor olacağım..

Katılmak isteyen İzmirli arkadaşları beklerim,gelmezsenizde canınız sagolsun her türlü tek kişilikte olsa organizasyonu yapacağım :)

1-Lejyoner
2-chile kırmızı + 3 arkadaş :)
3-girgin
4-ibiza3535

Moderatör tarafında düzenlendi:
31 Ocak pazar günü Kordonda karşıyakaya bakarak çay içiyor olacağım..

Katılmak isteyen İzmirli arkadaşları beklerim,gelmezsenizde canınız sagolsun her türlü tek kişilikte olsa organizasyonu yapacağım :)

1-Lejyoner
Kordon subay ordu evinde 12 ay vip general garsonu olarak gecirdim hey gidi günler heey aklıma geldi simdi terasta sabah kahvemi içerdim Kordon gün dogdu meydanı kapının önünde faytonlar izmir bir başka güzel :) gökhan abi

@chile-Kırmızı topla ekibini doğru kordona..sabuncubelinde az spor yapsın arabalarınız pas tutmuş difransiyel :D
[doublepost=1452171789,1452171607][/doublepost]@girginn @Asteryus ekibinizi toplayın :) doğru kordona stickerlarıda yapıştırın gökhan abinize kızlardan koruyun :D
Basim uzerine abi ben ve 3 arkadasim orda olucaz ins caylar sirketten :) mi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basim uzerine abi ben ve 3 arkadasim orda olucaz ins caylar sirketten :) mi

misafir umduğunu değil bulduğunu yer fatih... :D tamam 4 araba...kaydetsin seni gökhan @Lejyoner
[doublepost=1452172719,1452172679][/doublepost]yalnız kordonda buluşmayın park sıkıntısı var çekici alır götürür...mekan seçin rezil olmayın @Lejyoner

misafir umduğunu değil bulduğunu yer fatih... :D tamam 4 araba...kaydetsin seni gökhan @Lejyoner
[doublepost=1452172719,1452172679][/doublepost]yalnız kordonda buluşmayın park sıkıntısı var çekici alır götürür...mekan seçin rezil olmayın @Lejyoner
Oldu bil abicim 31 inde orda deli gibi simit cay yapicaz aksam bide midyeci yakaladik mi off be :)

@chile-Kırmızı topla ekibini doğru kordona..sabuncubelinde az spor yapsın arabalarınız pas tutmuş difransiyel :D
[doublepost=1452171789,1452171607][/doublepost]@girginn @Asteryus ekibinizi toplayın :) doğru kordona stickerlarıda yapıştırın gökhan abinize kızlardan koruyun :D
Ya vakit uygun olursa gelirim ama malum ben pazar gunleri calisiyorum. Söz veremem amam gelmeye calsirim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt