Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

31 Ekim 2010 Pazar Autoshow Organizasyonu

biletixden de alabiliriz ama işlem marsafı alabiliyor sanırım 4 tl gibi :D valla alabilen varsa dediğim gibi banada alsın gerekiyorsa bileti almadan önce bile parasını gönderirim.. burada biletix yok malesef o yüzden kendi kartınızla almanız gerek gişedende alabilmeniz için bileti..

biletixden de alabiliriz ama işlem marsafı alabiliyor sanırım 4 tl gibi :D valla alabilen varsa dediğim gibi banada alsın gerekiyorsa bileti almadan önce bile parasını gönderirim.. burada biletix yok malesef o yüzden kendi kartınızla almanız gerek gişedende alabilmeniz için bileti..

brave +1 yazar mısınız efemm.. :)

74575_10150111932604517_665249516_7611302_3557015_n.jpg

guzellıkler goruceye cıkmaya basladı ....

evet beğenmeyenler vardı görelim :) bence güzel olmuş...............:eek:key:

evet beğenmeyenler vardı görelim :) bence güzel olmuş...............:eek:key:

Ben beğenmiyorum :D

Aynalar resmen minibüs aynası :D

Çamurlukların şişkin olması güzel ama bu detay her arabaya yakışır kadınlarda estetikli göğüs gibi :D

Demek istediğim sportif detayları olmasa kesinlikle güzel bir araba değil..

Güzelliği için değil performansı için alınacak bir araba..

maalesef pazar günü kursum olduğu için sizinle olamıyacağım :(

pazar gunu fordclub un mangal partısı var onlarlayım malesef...
bılet konusunda bence almayın bılet orda davetıye satan cocuklar oluyor gel lan buraya 20 tane alıcaz 5 lıra tanesıne verırım deyın verıyorlar

haftaya TSI (Tank Storage Istanbul) fuarında görevliyim, pazar fuar hazırlığı var ve otoshow için malesef organizasyonda olamıyacam. Otoshow için birazdan evden çıkıp gitmeyi planlıyorum.

Geri
Üst Alt