Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

31 Ağustos 2014 SCW 5 yıl organizasyon katılım listesi..

Yazılmışız zaten

Duman ile gönderildi

Arkadaşlar SCW nin 5 yıl için organize ettiği piknik organizasyonumuzun ayrıntıları ve katılım listesi aşağıdadır;

5. Yıl organizasyonu için Sapanca Natürköy internet adresine girerseniz tüm detayları mevcut. hayran kalırsınız.

Web Site Adresi : http://www.naturkoy.com.tr/

Aktiviteleri : Çim saha ve voleybol sahaları mevcut. ( Bayanlar voleybol baylar futbol düzenleyebiliriz )

teklif-jpg.5750

Yukarıdaki menüden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz,Öğle yemek saati 13.00 dır..

Buluşma saati bildirilecektir..

Haydi SCW..

Katılım Listesi ;

1-) Lejyoner+Şengül+Fıstık
2-) PATRON
3-) Kaptan+Dilek+Eylül+Rüya
4-) moncici35
5-) nexpress

Toplam : 10 Kişi

Gökhan cım... biz de gelmeyi çok istiyoruz... Buluşma saati ve yeri ne zaman belli olacak acaba... ona göre program yapmam lazım çünkü 30 ağustos gecesi düğün var katılmamız gereken...

Alper kardeşim yarın net yazarım,sen geleceksen beni ara toplanma saatini ayarlarız uzakten geleceksin sonuçta..

@Lejyoner , Gökhancım resmi göremedim sorun olabilirmi? ben mi göremiyorum acaba?

2 kişi de bizi yazabilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt