Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

300TL'ye kadar kuru tip hava filtresi onerisi

lamerforum

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar, Leon 1.4 TSI icin kuru tip hava filtresi almak istiyorum. Onceligim tabi ki araca maskuler bi homurtu vermesi:) Bu konuda 1.4 TSI tecrubeleri olan ve filtreler hakkinda bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum. Ama su MAF sensoru olaylarindan pek anlamiyorum. Bazilari bozuyormus galiba. O yuzden kuru tip ariyorum. Su an 3 marka biliyorum. AEM Simota ve K&N. Hangisini yapacagim konusunda en ufak fikrim yok. Ankara'dayim. Filtreyi nereden alacagimi da bilmiyorum acikcasi.

Yardimcisi olursaniz cok memnun olurum. Tesekkur ederim simdiden.

Maf sensoru yok 1.4 t lerde ama kuru tıp takmak her zaman ıcın avantajdır.Temızlemesı kolay olur,orda burda yaglanma yapmaz.Aem dry flow alabılırsın.Kn ın kuru tıp fıltresı yok zaten,aynı zamanda sımotanın da fıltrelerı yaglı ama sunger tıpı bayagı kalıtesız olanları da var.

Kuru tip bmc filtre kullanabilirsin..tsı için özel kutu ici filtresi var.

aynı düşünceler benimde şu an aklımda hangisini alabiliriz veya bu (aem simota) ikisinden başka daha kaliteli ürün önerisi bilgisi olan varmı???leon simota carbon montaj şekli.jpg

Ekli dosyalar

• leon simota carbon montaj şekli.jpg
    leon simota carbon montaj şekli.jpg
    71.6 KB · Görüntüleme: 27
kardeşim bu filtre iyi güzelde resimlerden pek göremedim krank havalandırma borusu aparatı yok gibi yanılıyormuyum neden sen kullanmadın çok mu ses yaptı ben de ses için dün forge blow off aldım hiç bi işe yaramadı ses mem duymuyorum nerdee ford intercoling cufflaması bırak filtreyi turbosuna vuvuzela taksam beni tatmin etmez en iyisi filtre miltre blow off filan yerine kamyonla takas edeyim de kurtulayımmm

sımotanın mantıgı guzel ama sekıl cok yanlıs.O kadar kıvrımla zaten ıcerı gıren hava daha fazla ısınıcak.one takana kadar fıltrenın ucuna daha duz bır boru takıp far ın altından tampon ıcıne goturmek daha mantıklı

kardeşim bu filtre iyi güzelde resimlerden pek göremedim krank havalandırma borusu aparatı yok gibi yanılıyormuyum neden sen kullanmadın çok mu ses yaptı ben de ses için dün forge blow off aldım hiç bi işe yaramadı ses mem duymuyorum nerdee ford intercoling cufflaması bırak filtreyi turbosuna vuvuzela taksam beni tatmin etmez en iyisi filtre miltre blow off filan yerine kamyonla takas edeyim de kurtulayımmm

blow off u antepte takmayı bilen varmı :D :D nasıl ses alaman ben kutu içi hava filtremle bile çuf çuf geziodum

Geri
Üst Alt