Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

300TL'ye kadar kuru tip hava filtresi onerisi

blow off u antepte takmayı bilen varmı :D :D nasıl ses alaman ben kutu içi hava filtremle bile çuf çuf geziodum[/QU
antepte bir tane var en iyisi nizip e de şube açayım yav allah aşkına takamayacak ne var yaa üç tane yıldız alyanlı vidayı söktüm yerine uzatmalı dipdiş imbus civatayı bağladım hatta her türlü pozisyonda çalışıyor parça yusuf aga gibi hen önden hem ar...dan (aylavyu) tabi benim meslek icabı anlıyorum biraz da sonuçta anahtarları olursa herkes takabilir.ben volvo tırlardaki gibi cufflama bekledim hayal kırıklığına uğradım tatmin meselesi...

bendeki ses de dumpvalfsiz aynı ama ben kamyonlardaki gibi arıyorum onun için arabayı forge fabrikasına götürsek gene bişey yapamazlar

[video=youtube_share;cFPrdJx7KW8]http://youtu.be/cFPrdJx7KW8[/video] işte böyle olmalı...

aynen sabahtan beri beni hasta etti bu kamyonlar işyerine gelince sesi beni bastırıyor tahrik ediyor değil forge, hoparlör bağlasam nafile...

millet bu kn filtre nasıl acaba kutu içi değilmiş kendinden kutuluymuş ve bütün tsı lara uyfgunmuş kullanan yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler resimden sanırım filtre kısmı kutu dışına takılıyor yanılmıyorsam?_??kn filtre.jpg

Ekli dosyalar

• kn filtre.jpg
    kn filtre.jpg
    40.9 KB · Görüntüleme: 7
Geri
Üst Alt