Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

30000 TL ye hangi Leonu almalıyım?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında ikmserkan tarafından paylaşıldı.

1. ikmserkan

ikmserkan SCW Üyesi

32
    5
    8
    sevgili arkadaşlar stlyance,reference,sport hangisi sizce daha kullanışlı?kullanan arkadaşların yardımınıa ve tavsiyelerine ihtiyacım var.hangisine ağırlık vermeliyim.donanım ve kullanış olarak yoorumlarınız benim için çok önemli...

2. braga26

braga26 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

256
    80
    0
    en dolusu ve kullanıslısı sport abicim bıde ekstra olarak sunroof var tabi ama bence biraz daha koy ustune malum sıtede 1.4tsi bulabaılırsın

3. ikmserkan

ikmserkan SCW Üyesi

32
    5
    8
    güzel diyorsun kardeşim haklısın da ama değil biraz daha 1 kuruş bile arttıramam sorun orda zaten :) keşke dediğini yapabilsem.bütçe bu ve buna göre elimize ne gelirse artık kısmet...

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    sport up
    staylence
    Referans

sıralama bu şekilde ama sunroof çok iyi olur onuda unutma

5. gfx

gfx SCW Üyesi

1.164
    557
    113
    Reference'yi kafandan sil at bir kere, ben stylance binicisiyim memnunum aracimdan ama ilk tercihin Sport Up olsun

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    bence alt donanımlar alternatif olmalı billi bir bütcesi olmayanlar veya bütcesi uygun olsa bile uygun fiyata bulunabilecek referans neden olmasın aradaki farkıda araca harcadınmı görüntüde sadece klima manuel kalır

Bunu beğendi. gfx bunu beğendi.
  7. gfx

gfx SCW Üyesi

1.164
    557
    113
    Gökhan abi haklisin ama, miktara bakildigi zaman ayni paraya Sport Up bulunabilir bu miktari donanimlari düsük reference'ye bağlamak mantikli değil bana göre ama dediğin doğru alternatif olarak değerlendirebilinir :)

8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113

Sayfayı Paylaş