30000 TL ye hangi Leonu almalıyım? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

30000 TL ye hangi Leonu almalıyım?

ikmserkan

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşlar stlyance,reference,sport hangisi sizce daha kullanışlı?kullanan arkadaşların yardımınıa ve tavsiyelerine ihtiyacım var.hangisine ağırlık vermeliyim.donanım ve kullanış olarak yoorumlarınız benim için çok önemli...

braga26

Forumdan Uzaklaştırıldı
en dolusu ve kullanıslısı sport abicim bıde ekstra olarak sunroof var tabi ama bence biraz daha koy ustune malum sıtede 1.4tsi bulabaılırsın

ikmserkan

Kayıtlı Üye
güzel diyorsun kardeşim haklısın da ama değil biraz daha 1 kuruş bile arttıramam sorun orda zaten :) keşke dediğini yapabilsem.bütçe bu ve buna göre elimize ne gelirse artık kısmet...

REİS38

Kayıtlı Üye
sport up
staylence
Referans

sıralama bu şekilde ama sunroof çok iyi olur onuda unutma

gfx

Kayıtlı Üye
Reference'yi kafandan sil at bir kere, ben stylance binicisiyim memnunum aracimdan ama ilk tercihin Sport Up olsun

REİS38

Kayıtlı Üye
Reference'yi kafandan sil at bir kere, ben stylance binicisiyim memnunum aracimdan ama ilk tercihin Sport Up olsun
bence alt donanımlar alternatif olmalı billi bir bütcesi olmayanlar veya bütcesi uygun olsa bile uygun fiyata bulunabilecek referans neden olmasın aradaki farkıda araca harcadınmı görüntüde sadece klima manuel kalır

gfx

Kayıtlı Üye
bence alt donanımlar alternatif olmalı billi bir bütcesi olmayanlar veya bütcesi uygun olsa bile uygun fiyata bulunabilecek referans neden olmasın aradaki farkıda araca harcadınmı görüntüde sadece klima manuel kalır
Gökhan abi haklisin ama, miktara bakildigi zaman ayni paraya Sport Up bulunabilir bu miktari donanimlari düsük reference'ye bağlamak mantikli değil bana göre ama dediğin doğru alternatif olarak değerlendirebilinir :)