Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30000 TL ye hangi Leonu almalıyım?

ikmserkan

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşlar stlyance,reference,sport hangisi sizce daha kullanışlı?kullanan arkadaşların yardımınıa ve tavsiyelerine ihtiyacım var.hangisine ağırlık vermeliyim.donanım ve kullanış olarak yoorumlarınız benim için çok önemli...

en dolusu ve kullanıslısı sport abicim bıde ekstra olarak sunroof var tabi ama bence biraz daha koy ustune malum sıtede 1.4tsi bulabaılırsın

güzel diyorsun kardeşim haklısın da ama değil biraz daha 1 kuruş bile arttıramam sorun orda zaten :) keşke dediğini yapabilsem.bütçe bu ve buna göre elimize ne gelirse artık kısmet...

sport up
staylence
Referans

sıralama bu şekilde ama sunroof çok iyi olur onuda unutma

Reference'yi kafandan sil at bir kere, ben stylance binicisiyim memnunum aracimdan ama ilk tercihin Sport Up olsun

Reference'yi kafandan sil at bir kere, ben stylance binicisiyim memnunum aracimdan ama ilk tercihin Sport Up olsun

bence alt donanımlar alternatif olmalı billi bir bütcesi olmayanlar veya bütcesi uygun olsa bile uygun fiyata bulunabilecek referans neden olmasın aradaki farkıda araca harcadınmı görüntüde sadece klima manuel kalır

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
bence alt donanımlar alternatif olmalı billi bir bütcesi olmayanlar veya bütcesi uygun olsa bile uygun fiyata bulunabilecek referans neden olmasın aradaki farkıda araca harcadınmı görüntüde sadece klima manuel kalır

Gökhan abi haklisin ama, miktara bakildigi zaman ayni paraya Sport Up bulunabilir bu miktari donanimlari düsük reference'ye bağlamak mantikli değil bana göre ama dediğin doğru alternatif olarak değerlendirebilinir :)

Geri
Üst Alt