Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30000 Bakım dışarıda yaptırma

hrntk

Kayıtlı Üye
Çok fazla dağınık konu var toparlamak adına sizlere bazı sorularım olacak, cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Aracım 2016 Leon 1.6 TDI 110hp, dün kartal servisten 1016 lira fiyat aldım. Bende aracın garantisi bitmek üzere olduğundan dışarıda yaptırmak istiyorum. Tuzla/İçmeler oto sanayi de Yakıt filtresi değişimi dahil 450tl fiyat aldım.

Ürünleri dışarıdan alıp bakım yaptırmak istesem daha mı uygun olur bilemedim velev ki almak istedim, hangi parçaları almalıyım?

Mobil1 Esp Formula 5w30 Partiküllü 4Lt yeterli midir?
Mazot,polen,yağ,hava filtrelerini bosch yada man düşünüyorum. Bunlar dışında almam gereken başka bir şey var mıdır?

Saygılarımla.

Çok fazla dağınık konu var toparlamak adına sizlere bazı sorularım olacak, cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Aracım 2016 Leon 1.6 TDI 110hp, dün kartal servisten 1016 lira fiyat aldım. Bende aracın garantisi bitmek üzere olduğundan dışarıda yaptırmak istiyorum. Tuzla/İçmeler oto sanayi de Yakıt filtresi değişimi dahil 450tl fiyat aldım.

Ürünleri dışarıdan alıp bakım yaptırmak istesem daha mı uygun olur bilemedim velev ki almak istedim, hangi parçaları almalıyım?

Mazot,polen,yağ,hava filtrelerini bosch yada man düşünüyorum. Bunlar dışında almam gereken başka bir şey var mıdır?

Saygılarımla.

Kardeşim vaktin varsa Gebze’ye gel ustamız iyidir yedek parça konusunda yardımcı olur malzemeci de var bende 7 bin bakımı yaptırdım geçen hafta sıfır aracıma orjinal parçalar takıldı daha önce leon da man kullandım şikayetim olmadı hiç
@OTODÜNYASI Gökan ustam bir bakıver

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Saygılarımla.
Mann filtre almani tavsiye ederim... Yağ tercihin marka olarak iyidir.. ama aracının yağ kapasitesi 4.5 litredir... Yani yağı alırken 5 litre olarak almanız lazım...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Çok teşekkür ederim, vaktim olmadığı için ürünleri alamadım, özel bir serviste 450tl ye yaptırdım.

Hepsini Man kullandı fakat yakıt filtresi mangster mi böyle bir garip ismi var orjinal olduğunu söyledi taktı, bir şey demedim. Şimdilik bir sorun yok.

Sadece motorda daha önce belki dikkat etmedim bilmiyorum. böyle bir tırlama gırlama var tır tır tır gır gır gır normal mi bakımdan önce var mıydı hatırlamıyorum. Ama dikkatli dinleyince biraz rahatsız edici, sizlerde var mıdır böyle birşey?

Geri
Üst Alt