Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3000 tl hasarlı ds3

Caner hocam, böyle adamları arayıp şunu demen gerek;
Ben sana 4 bin TL fazla vereyim bu arabayı topla teslim et...

Size geçenlerde şahit olduğum bir telefon konuşmasından kesit vereyim:

Araç 92 BMW 320i otomatik

-Aracın 150-200 TL ön takım masrafı var demişsiniz, neden yaptırmıyorsunuz?
-Vaktim yok, fiyattan düştüm zaten.
-Ben Kayseri' den kalkıp geleceğim İstanbul'a, ben gelmeden yaptırsanız da 200 TL yükseltsek fiyatı?
-Dedim ya kardeşim vaktim yok diye, fiyatı da düştük işte alınca ister yaptırırsın istersen yaptırmazsın...

Gel de bu adama inan...

Arka çamurluk üstü avucumun içi kadar bir göçüğe + arka tampon boyamaya 1200 lira fiyat çekti doğuş karşı tarafın trafik sigortasına benim aracım için:) Siz düşünün bu aracın masrafını:)

yok abi görünce paylaşayım dedim alma gibi bir niyetim yok. hem fransız hem galeri hem kazalı hem.....

deveye sormuşlar neren eğri diye derem doğru ki demiş :) bu da o hesap

zaten adamlar tam bomba bu 4-6 hasarlı jettaları

KAANOGLUOTOMOTİV29 DAN JETTA 1.6 TDI. SADECE 56.000 KM - Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 74662078

bu 3 bin hasarlı kangoları

Renault Kangoo 1.5 Dci Multix Extreme Model 22.750 TL - 74825595

bu 8 bin hasarlı audi a1'leri

Audi A1 1.4 TFSI Ambition 2011 Model 20.700 TL Galeriden satılık ikinci el Gri renk - 74870244

7 bin hasarlı c5'leri

KAANOGLUOTOMOTİV29 DAN CİTROEN C5 III 2.0 HDİ 163 HP DYN - Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 74179952

bence fenomen olmuşlar şimdiden.

A1 in motoeu hasarsız, doğru ama, zaten kopmuş ortaya çıkmış , komple görülüyor, hiç hasarı yok hakkaten puhaha

adamlar tüm arabalara sadece 500 lira eksik yazmışlar hasar durumlarını :)

a1 le c5 e çok güldüm doğrusu ama burası TÜRKİYE bunu unutmayalım onlarında alıcısı çıkar elbet :D

Geri
Üst Alt