Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3000 tl hasarlı ds3

yalan değil aslında o arabalar o fiyatlara toplanır ama nasıl toplanır mesele orada.. airbagleri iptal edersin göğüsü yapıştırtırsın. tamponları yapıştırtıp boşlukları plastikle yamar macunu basarsın.. kaportada değişecekleri çekiçletip boyatırsın.. camlar yürüyen aksam komple yan sanayi veya çıkma.. al sana araba.. alan düşünsün..

zaten boya veya değişen takıntısının temeli de burada.. adamın nasıl topladığını bilemiyorsun ondan korkuyosun..
bnim passat kaza yaptığında 22 binlik araca 15 bin verdiler.. sonra düşündüm bunu alan yarım yamalak toplayıp milletin hayatını riske atacak.. sonra girdim sanayiye kolları sıvayıp usta ile beraber topladım aracı 15 bin masrafı ben yaptım sigortadan 8bin para aldım.. ama aklım kalmadı.. güzel güzel biniyorum hiçbir sıkıntısı da yok.. satacak ta olsam aklım kalmaz.. yok adam kaza yapar yok airbag açılmaz vs gibi bir korkum yok..

Kardeşim hasarlı araçlarla bir ara bayağı bir uğraşmıştım...
Kabaca bir fiyat istersen ...
DS3 6-7 bin çıkma imkansız bir araç
C5 airbag vs kaporta 12-14 bin
A1 10-11 bin
kango 3-3,5 bin
Jetta Sizlere ömür :))

Bu adamın allah birdir dediğine inanmak gerekir.Başka hiçbir lafına inanılmaz.C5 Airbag masrafı sadece adamın yazdıgı kadar,sağ ıkı kapı komple değişecek on cam vs sadece hakkıyla toplanırsa 20-25 tl masraf var.

Bu sadece gordugunuz manzara bırde aracı aldıgınızda çatlak patlak şanzıman cıkarsa adamında yazdıgı gıbı esas suprızo oluyor.

Bagaj arka koltuga gelmis bi kere daha ne olsun :)

O a1 in sırf airbagleri 8 bin liradır serviste:)

Bu araç benim 2008 de kaza yaptığım cordoba gidiş geliş yolda 20 ile giden birini sollarken aynaya bakma gereği duymadan sinyali verdi üstüme kırdı ve sonuç:)

Ve bu araçta 4 sayfa dolusu değişecek listesi çıktı. Toplam masraf ise 22 bin liraydı:) Adamlara versen 3 bin tl masrafı var diyecekler:)

Eğer kaza alttaki linkteki gibiyse alınır ancak direk yamulmuş airbag patlamış aks kırılmış cıkk hayatta alınmaz...
KAANOGLUOTOMOTİV29 DAN FİAT G BUNTO 1.3 MULTİJET DİESEL - Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 74777578

Birde yukarıdaki gri ibizada yürüyende problem yoksa 2bin tlye rahat halledilir :)
350tl tampon
100tl far
500tl çamurluk
500tl kaput
300tl sağ kapı
Geri kalanda işçilik vs

Kaput ve tampon hasarlı ama far sağlam ilginç ! Saydıgın fiyat lisetesi sanayi işi galiba servis fiyatlarından haberin yok fiat'ın.

Fiyatlardan iyi haberim var ;)
Tabii hangi ustalarla veya nerden bulacağınız önemli mesela Mercedes Cls çamurluğu bile 500tl yukarıdaki fiyatları daha da düşürmek mümkün

İmaknı yok birmot veya fiat servisinde bu ürünleri bu fiyata kesnlikle alamassın

Sıfır almaya gerek yokki ikinci el çıkma parçalar da sorunsuz kullanılabilir
120bin tllik cls çamurluğu bile 500tl 20bin tllik ibiza çamurluğu 150 lira tutar
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...azi-araci-mercedes-cls-on-2-camurluk-50112805

Birde birmot veya fiat servisi derken anlamadım ?
Bahsettiğim araç;
http://www.seatclubworld.com/sohbet-18/3000-tl-hasarli-ds3-16223/index2.html#post462329

Geri
Üst Alt