Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3000 km.deki aracımın boyası küflenmeye başladı

konuyu okumaya başladıgımda boya korumada yaptırdım ı okur okumaz sakın servise bundan bahsetmeyin diyecektim ki siz söylemişsiniz bile... malesef.. ama başka bir servise götürebilirsiniz ve boya korumanın lafını dahi etmeyin.

servisler malesef boyle turbo bozulsa film cam takmişsiniz ondan diyebilcek kadar yuzsuzler.Ben dogusotoyu mahkemeye vericektim bu yuzden.Bana da kendileri boya koruma hediye ettiler.Şimdi bende de aynı sorun olsa boya koruma yapmıssınız ondan derlerse hiç şaşırmam :)

Yetkili servis park sensörü satar, jant satar, xenon satar, yada başka bir parça.. Sıkıntı çıkarsa orada kolayca halledebilirsin ancak başka servise gidersen yanarsın. Şekil A:)

boyadaki küf nası bişi. ??

gecmıs olsun !! arabanı muhtemelen ıs yerının onune koyuyorsun !!! yakınlarınızda epoksı boya atılan dokum yapılan vs gıbı bır yer varmı ???

epoksi boyalar atıldıgı yerden 200 300 metre uzaga kadar uca uca gıtme ozellıgıne sahıp (eger acıkta atılıyorsa) ve araca konan epoksı boyalar kuf gıbı gelıyor olabılır sana nokta noktadır !! dıger bır konu metal celık demır vs ımalathanelerınden demır tozu gelebılır kı bu cok tehlıkelıdırı

3000 deki arabada küf olabilmesi için kaportanı çıkma gemi sacından yapmış olmaları gerekir, o kmdeki arabada küf olmaz o başka bişeydir..

Servise götür yaptır ve canlarını oku.Aynı zamanda bunun hakkında maille gerekli yerlere bilgilendirme şikayet vs yap.

xx

gecmıs olsun !! arabanı muhtemelen ıs yerının onune koyuyorsun !!! yakınlarınızda epoksı boya atılan dokum yapılan vs gıbı bır yer varmı ???

epoksi boyalar atıldıgı yerden 200 300 metre uzaga kadar uca uca gıtme ozellıgıne sahıp (eger acıkta atılıyorsa) ve araca konan epoksı boyalar kuf gıbı gelıyor olabılır sana nokta noktadır !! dıger bır konu metal celık demır vs ımalathanelerınden demır tozu gelebılır kı bu cok tehlıkelıdırı

iş yerinde park ettiğim yerde boya atölyesi var amaepoksi boya değil normal kaporta boyacı mesajınızı okuyunca gittim baktımda tırnaklayınca çıkıyor bezle bastıra bastıra silince geçiyor acaba ağaç reçinesi falanmı anlamadım? şimdi servise gidip boşu boşuna rezil olmayalım :)

Sanırım Araban beyaz renkte, ve sanırım park ettiğin yerlerde ağaçlar bulunuyor.. Seninde Dediğin gibi onlar ağaç reçinesi, mevsimden mevsime oluyor, yıkamaylada çıkmıyor, elinle uğraşman lazım kafaya takılacak bişi yok ;)

iş yerinde park ettiğim yerde boya atölyesi var amaepoksi boya değil normal kaporta boyacı mesajınızı okuyunca gittim baktımda tırnaklayınca çıkıyor bezle bastıra bastıra silince geçiyor acaba ağaç reçinesi falanmı anlamadım? şimdi servise gidip boşu boşuna rezil olmayalım :)

eğer reçineyse güzel bir kil uygulamasıyla kurtulabilirsiniz bu sorundan, yalnız tırnağınızla kazımaya çalışmayın boyaya zarar verirsiniz. bende çok uğraştım zamanında bu reçinelerle şimdi kutuldum ama artık ağaç gördüğüm yere parketmiyorum

Geri
Üst Alt