3000 km.deki aracımın boyası küflenmeye başladı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

3000 km.deki aracımın boyası küflenmeye başladı

rdgnmr

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. 6 ay önce sıfır aldığım aracımın boyasında toplu iğne ucu büyüklüğünde küflenmeler meydana gelmeye başladı ve her geçen gün daha da artarak ilerliyor. boya korumada yaptırmıştım ama neden böyle birşey oldu anlayamadım daha önce böyle bir sorunla karşılaşan varmı aramızda veya neden olduğu konusunda bilgi sahibi olan? çok moral bozucu birşey. yetkili servisi aradım boya koruma yaptırmışsınız garanti süresi boyunca dışarıdan müdahale etmemeniz gerekiyordu diye sinir bozucu bir cevap aldım. boya koruma ile ne alakası var anlamadım.

kurtbil

Kayıtlı Üye
servıse boya koruma yaptırdıgınızı mı soyledınız b de goz gore gore ? yapılan ıslemde de hata olabılır fabrıkasyon b durumda olabılır ama boya konusunda garantı dısı bırakıcak b hata bulunmusunuz.

LeonRider

Kayıtlı Üye
servis zaten bahane arıyodu sayenizde bulmuş keşke söylemeseydiniz....

ZGR

Kayıtlı Üye
keşke söylemeseydiniz kötü olmuş

semin

Kayıtlı Üye
servisler malesef boyle turbo bozulsa film cam takmişsiniz ondan diyebilcek kadar yuzsuzler.Ben dogusotoyu mahkemeye vericektim bu yuzden.Bana da kendileri boya koruma hediye ettiler.Şimdi bende de aynı sorun olsa boya koruma yapmıssınız ondan derlerse hiç şaşırmam :)

kamikaze

Kayıtlı Üye
Boyada küf olmaz, küf toplu iğne başı gibi olmaz. Yakın çekim fotoğraf yükleyin, tavan, yan kapılar, far, stop, ayna bakaliti de olsun, fikir yürütelim. Servisin saçma beyanına da sonra geliriz.

rdgnmr

Kayıtlı Üye
Boyada küf olmaz, küf toplu iğne başı gibi olmaz. Yakın çekim fotoğraf yükleyin, tavan, yan kapılar, far, stop, ayna bakaliti de olsun, fikir yürütelim. Servisin saçma beyanına da sonra geliriz.
yağmurlar kesilirse hemen fotoğraf çekip yükleyeyim

Byefsane

Kayıtlı Üye
Ben zannetmiyorum kişisel bir sıkıntı olduğunu muhtemelen fabrikasyon