Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

300 tl ye Boca & Cupra Farı - Fırsat

WİNNER

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar

Sahibinden comda 97463155 nolu ilan numarası ile elimdeki ibiza boca & cupra farını satılığa çıkarıyorum.
Fiyatı sebebi ile ilgi göreceğini düşünüyorum.

Şimdiden ilginiz için ve olumlu mesajlarınız için teşekkür ederim.

Görüşmek üzere :)

bu fiyata kaçmaz. ibiza sahipleri kaçırmayın. hayırlı satışlar

boca farı diye gelmiyor bu normal xenon farı. hayırlı satışlar öncelikle biz bu farı nasıl çalıştıracağız xenon kit mi takılacak yoksa orjinal xenon ampülmü alınacak?

edit: şuan hatırladım bu fark tekti değilmi öyle almıştınız çünkü. ilana bunu eklerseniz sevinirim insanlar yanlış anlamasın. ancak hala çok iyi fiyat olduğunu düşünüyorum

Merhaba Arkadaşlar ,

Çok teşekkür ederim , inşallah en kısa sürede işine yarayacak bir arkadaşıma vereceğim bu farı.
Bugün servisi aradım , far mercekli far olarak geçiyor ,2 çeşidi var , tane fiyatı birisininki 1500 tl.

Benim farı zenon ile çalıştırabilirsiniz. Far tek ve aracın sol farıdır.
Gerçekten iyi bir fiyat yazdığımı düşünüyorum. Aracında bu fara sahip arkadaşların yedek olarak almasını tavsiye ederim , çünkü tek far için en azından 1500 tl çok çok ciddi bir tutar.

Görüşmek üzere:)

Geri
Üst Alt