30.Seat ım satılık 2008 İbiza stylance dizel | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

30.Seat ım satılık 2008 İbiza stylance dizel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu

Lejyoner

Administrator
Serkanım,aslında doğuşun sana istedigin arabayı ücretsiz vermesi lazım:)

Hayırlı satışlar,inşallah gönlüne göre araç bulursun..

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar olsun... SCW nin seat rekoru senin sanırım... :) Exeo getirmiyorlar artık... o da çok tatlı bir araç... onu da tavsiye edebilirim...

skymz

hayırlı satışlar olsun... SCW nin seat rekoru senin sanırım... :) Exeo getirmiyorlar artık... o da çok tatlı bir araç... onu da tavsiye edebilirim...
Alpercim 3 önceki aracım 2010 exeo style idi,harika bir arabadır exeo izmir mbu seatta satılık şu an,tadı hala damağımdadır onun..Bu arada SCW nin rekorunu geç Türkiyedeki rekor bende 30 seat la..:)

skymz

Serkanım,aslında doğuşun sana istedigin arabayı ücretsiz vermesi lazım:)

Hayırlı satışlar,inşallah gönlüne göre araç bulursun..
Gökhancım doğuş bana istediğim arabayı vermeyi bırak bu zaman kadar bir seat şemsiyesi ile anahtarlık yolladı ona şükür diyorum :)

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Alpercim 3 önceki aracım 2010 exeo style idi,harika bir arabadır exeo izmir mbu seatta satılık şu an,tadı hala damağımdadır onun..Bu arada SCW nin rekorunu geç Türkiyedeki rekor bende 30 seat la..:)
Evet onu tahmin edemedim tabiki :) İnan Exeo geliyor olsaydı hala Leon yerine onu alırdım ben de... Acayip hoşuma gidiyor alet ya... Sedanların içinde modifiyeye ve aksesuara giden tek araç bence... Alabilirsem eğer yapmayı planladığım bir sürü şey var Exeo ya... Bu arada 4. yıl buluşmasına gidiyor musun kardeşim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...