Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 ocak pazar..marmaris büfe saat 19 bişiler atıştıralım mı

- 48 -

Kayıtlı Üye
yiğit sen konu aç demişsin ama ben yorgundum ve yatmıştım..
bu saatten sonra kimse okur ve gelir mi bilmiyorum..
gelen olursa geçen buluştuğumuz yer olabilir marmaris büfe saat 19 nasıl..
oturur bir şeyler atıştırırız yada çay kahve olabilir..
telefonum 532 277 95 45

ben de gelirim varol abim fakat 19.30 da beşiktaşta kurstan çıkıyorum çıkar çıkmaz gelirim

sahrayı cedid atatürk caddesi idi yanılmıyorsam..e5 ve ikinci köprü yolundan gelirken yukardan aşağı inerken sağda ikinci marmaris büfe sağa kıvrılan yoldan önceki..
FSM yolundan geliyorsanız hiç bir yere sapmayın yol e5 in üstünden düz geçiyor ve devam edin marmaris büfeleri sayın ikincisi..
biz otururuz zaten 19 dan sonra gelebilenler de gelsin geçen sefer saat 23-23 e kadar oturmuştuk gene otururuz ..ufoları var açık hava yeri de güzel..

oh maşallah :) Ben 7.30 da çıkar çıkmaz damlarım oraya...

Evde çoluk çocuk hasta ve bende yeni düzeliyorum. Bu aksam sanırım benim için zor, tek pazarımız var zaten hastayiz zilgitlari başladı ve kestim, beni maruz görün dostlar. Sizi hafta ici aksam cantakoye villama davet ediyorum.

Herkesin ayağına sağlık. Kahkahalı ve samimi bir sohbetti :) ,

Geri
Üst Alt