Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Mart Cumartesi Bolu termal otel SCW organizasyonu..

Lejyoner

Administrator
Arkadaşlar 30 mart cumartesi günü Bolu termal otelde SCW organizasyonu planladık @denizgoktas kardeşimizinde katkılarıyla..

30 Mart Cumartesi sabahı İstanbuldan hareketle Bolu termal otele giriş yapacağız bir gece konaklama ile pazar günü akşamı istanbula dönüş olacak..

Otelde Üyelerimizden denizgöktas her cumartesi akşamı grubu ile canlı müzik yapıyor ve bizde eğlenceye katılacağız..Hem güzel bir hafta sonu geçirmiş olacağız hemde SCW olarak yine güzel bir buluşmaya imza atmış olacağız..

Fiyat olarak kişi başı 90 tl dir,fiyata;

-sabah kahvaltısı
-Akşam yemeği
-Ücretsiz Minibar
-termal ve normal havuz dahildir

Otel resimleri;

Katılım için daha öncesinden rezervasyon yapılacağı için şimdiden açtık organizasyon konumuzu;

1)kfy-Filiz abla-Can
2)lejyoner+şengül+fıstık
3)Absolut+selda
4)mertkan
5)PATRON
6)salih erdoğan+1
7)denizgöktas
8)kıvanc
9)biraskfilmi+1
10)ONUR AKCA+annem+isi cikmazsa babam
11)ghostrider+elanor
12)scgnbsl

13)kirec+sevil
14)ziya+sengül+nur
15)Murat+1
16)Burak+1
17)serkan+feride
18)hakan+zerel (keçi)
(Angara)
19)gürkan + beril (gürk@n)
(Angara)
20)kadir+ilkim (redline)
(Angara)
21)Levent+yeşim (06 levent 534) (Angara)

Güzel bir hafta sonu :eek:key: Deniz Kardeşim İigine Teşekürler

mutluyummmmmmm mutluuuuuu :D

Otelde bir cumartesi akşamı programı için bu kadar heyecanlanacağımı hiç düşünmezdim :D
Hem herkes burada olacak hem de o gün doğum günüm!!!
Hem de 1 nisanda istanbul'da kısa dönem sınavı gibi bişey var sizinle birlikte istanbul'a dönebilrim :D
Hem de 12 nisan da asker olucam benim için büyük bir moral gecesi olucak. Allaaaaaam çok mutluyuuummmmm :D

[MENTION=21038]mertkan[/MENTION] geliyorsan ön koltuğu sana opsiyonladım:)

mutluyummmmmmm mutluuuuuu :D

Otelde bir cumartesi akşamı programı için bu kadar heyecanlanacağımı hiç düşünmezdim :D
Hem herkes burada olacak hem de o gün doğum günüm!!!
Hem de 1 nisanda istanbul'da kısa dönem sınavı gibi bişey var sizinle birlikte istanbul'a dönebilrim :D
Hem de 12 nisan da asker olucam benim için büyük bir moral gecesi olucak. Allaaaaaam çok mutluyuuummmmm :D

bu kadar şeyin bir arada olması gerçekten çok güzel bir durum hadi bakalım :eek::eek:

Hemen babam söylemeliyimmm :) Çok isterim gelmeyi elimden geldiği kadar uğraşıcam ne yapıp ne edip gelmeye çalısacagım.

1)kfy-Filiz abla-Can
2)lejyoner+şengül+fıstık
3)Absolut+selda
4)mertkan

Geri
Üst Alt