Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Mart Bolu Haraket ve Toplanım Bilgilendirme

Absolut

Kayıtlı Üye
Evet Arkadaşlar Sabırsızlıkla Beklediğimiz Bolu Organizasyonu Toplanma Yeri ve Haraket Saati Aşağıda Belirtilen Şekilde Gerçekleşecektir.

Toplanma Yeri : Kurtköy Mehmetçik Vakfı Opet

Toplanma Sa. : 07:00

Haraket Sa. : 07:30

Not: Avrupa Yakasından Gelecek Arkadaşlar İkinci Köprü Çıkışı Sağdaki cep 06:45 te burada toplanıp hep beraber geleceklerdir buradaki bekleme süresi yaklaşık 10 dakika olucaktır isteyen veya yetişemeyen arkadaşlar direk Mehmetçik Vakfına Geçebilirler.

Anadolu Yakası İkinci Bir Toplanma Yeri Belirtilmemekle Beraber saat 07:00 de Mehmetçik Vakfında Olmaları Gerekmektedir.

Önemli : Arkadaşlar Malumunuz Yaklaşık 30 Araçlık Bir konvoyla 280 km Yol Gideceğimizden Toplanma ve Haraket saatine Özen Gösterip Kimsenin Kimseyi Bekletme Hakkı Olmadığını Düşünerek Haraket edelim.
Ayrıca 280 km Yol Boyunca Mehmetçik Vakfında Belirtilecek Olan Konvoy Başı Aracın Hız Sınırını Örnek Alarak Yolculuğumuzu Devam Ettirip İlk Önce Kendi içimizdeki Güvenliği Sağlayıp Diğer Yandan Etrafımızdaki Trafik Unsurlarını Düşünerek Yolculuğumuzu Kazasız Belasın Hep Beraber Bitiricez İnşallah.

Bu Programla İlgili Sormak İstediklerinizi Organizasyon Sorumluları Olarak Aşağıdaki Kişi ve Telefon Numaralarından İrtibata Geçebilirsiniz.

Avrupa Yakası : Lejyoner Gökhan 532 627 97 14
Avrupa Yakası : ghost rider Emre 530 924 88 10
Anadolu Yakası: Absolut Barış 555 978 28 23
Bolu : denizgöktaş Deniz 532 648 60 72

Yönetim Adına Herkese Şimdiden Keyifli Bir Hafta Diler Yazılanları Dikkate Aldığınız İçin Teşekkür ederiz...

Katilacak olan herkese şimdiden keyifli kazasiz kaliteli eğlenceler

hayırlısı ile gidin hayırlısı ile gelin...iyi eğlenceler scw ailesine...

benim yerimede eğlenin memleketimde ne kadar uzağında olsam da...
umarım safronbolu organizasyonu bolu taraflarında olduğumda gerçekleşir hepinizle tanışmayı istiyorum :seat

Geri
Üst Alt