Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması

evet zafer hocam denk gelmedi bi türlü.arabanı da göremedim hiç.görsem keserdim önünü yapmışlığım var :) karabük scw olarak bi toplansak aslında süper olacak.bolu ya da konvoy halin de gideriz 10 numara olur ;)

Tamam hocam , görüşelim. Bana her mekan uyar. Hatta perşembe akşamı da olabilir. Yarın akşam bulakta maçım var :D okulum kapullu'da! ev 200 evler'de. tel : 506 300 85 75

Gecengun arkadas ortamında bahsi gecti.ekipce bir abant yapalım demiştik..mevsim biraz daha güze donsun yapraklar koruyup golün üzerindeki muhteşem manzaraya dönüştüğü zamanı bekliyorduk ama SCW erken davrandı..eğer bir aksilik olmaz ise ben esim ve kizim geliyoruz..
forum için bir sakıncası yok ise forum
disi arkadaslarımada teklif edebilirmiyim?

evet zafer hocam denk gelmedi bi türlü.arabanı da göremedim hiç.görsem keserdim önünü yapmışlığım var :) karabük scw olarak bi toplansak aslında süper olacak.bolu ya da konvoy halin de gideriz 10 numara olur ;)
secgin hocam yolun biryerinde birleşelimde hepbirlikte konvoylayalım:D

Bu kadar güzel insanla tanışamamak çok büyük kayıp olur benim için... İnşallah orada olacağım :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Katılım yuksek olacaga benziyor istanbuldaki arkadaslar bizde giselerden sonraki mehmetcik vakfinin icindeki opette bulusur konvoy gideriz uyarmi

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Gecengun arkadas ortamında bahsi gecti.ekipce bir abant yapalım demiştik..mevsim biraz daha güze donsun yapraklar koruyup golün üzerindeki muhteşem manzaraya dönüştüğü zamanı bekliyorduk ama SCW erken davrandı..eğer bir aksilik olmaz ise ben esim ve kizim geliyoruz..
forum için bir sakıncası yok ise forum
disi arkadaslarımada teklif edebilirmiyim?
elbette ulvi sen uygun gördükten sonra.

elbette ulvi sen uygun gördükten sonra.

Sagol cezmi abi...gelme ihtimali olan arkadaslarım esiminde çalıştığı hukuk ofisindeki avukatlar..problem olacak bir durum olmaz ama ben yinede onay almak istedim...Tekrar teşekkürler...

Şu an ki mutluluğumu ve heyecanımı anlatamam. Bu kadar kalabalık bir katılım beni çok memnun etti. Şu an düğün hazırlıkları için Çankırı'dayım. Yarın akşam Bolu'ya dönüyorum. Ertesi gün gerekli olan tüm hazırlıkları ayarlamaya çalışıp, size haber vereceğim.

Dört bir yandan buluşup konvoy halinde buraya gelmeniz acayip mutlu haber benim için. Tahminen 20 kişiden fazla olucaz. Sizi karşılamaktan onur duyarım.

Geri
Üst Alt