30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması

denizgoktas

Kayıtlı Üye
30 Eylül Pazar Günü Sabah 11:00 'de Abant Sapağı'nda ailece buluşuyoruz.

Herkes geldiğinde konvoyumuz öncelikle Gölcük Gölüne hareket edicek.
GöLCüK

Orda göl etrafındaki ufak bir turdan ve muhabbetten sonra konvoyumuz ABANT GÖLÜ'ne hareket edicek
Abant Gölü

Abant'ta ki turumuzdan sonra, ayarlanan mekanımızda yemek ve sohbet olayımız var. (Yemek Fiyatı ve menü hakkında en kısa zamanda bilgi vericem.)

Büyük Abant Oteli İskelesin'de kahve içilebilir. Abant yolu boyunca dere kenarında tesisler var.
Oralarda da çay ve kahve içilir, tekrar acıkanlar sucuk ekmek yiyebilir.
Hepsi bildiğim tanıdığım yerler. Hiç bir sıkıntı ve sürpriz yaşamadan güzel bir doğa turu yaşıyacağız.

Çevre illerdeki ve gelebilecek tüm SeatClubWorld dostlarımızı bekliyoruz.

Aldığımız temiz hava doping gibi gelicek. Manzara ve ormanların güzelliğinden bahsetmeme gerek yok.

altıpatlar

Kayıtlı Üye
çok güzel bir mekandır ...
zamanında küçükken gitmiştim gölcük ve abanta cennet gibi yerlerdi hele ilk resimdeki o ev yanılmıyorsam lokantaydı foto çektirmiştik, herhalde orta iki ye gidiyordum hala hatırlıyorum on numara mekanlardı şimdi imkanımız olsa da gelsek...

dmRhn

Kayıtlı Üye
Açıkcası 290Km. Istanbul / Bağcılar 'dan Abant Gölü 3 Saat felan yani gidilebilir de işte Cumartesi sabahtan çıkıp gitmek lazım zaten Deniz abiyle gelmeden önce iletişim kurarım gerekli ortamı hazırlar benim ve eşim için ona göre bir organizasyon yaparız :)

kfy

Administrator
Dilerim hepimizin keyif alacağı güzel bir gün olur

kfy

Administrator
Açıkcası 290Km. Istanbul / Bağcılar 'dan Abant Gölü 3 Saat felan yani gidilebilir de işte Cumartesi sabahtan çıkıp gitmek lazım zaten Deniz abiyle gelmeden önce iletişim kurarım gerekli ortamı hazırlar benim ve eşim için ona göre bir organizasyon yaparız :)
bu konuda acele etme ayarlarsam aladağlarda orman kampında bir gece kalabiliriz

RedLine

Kayıtlı Üye
Ankara olarak katılıyoruz kişi sayısını bildireceğim. Ankara'dan ulaşamadığım harici katılmak isteyen olursa buraya yazabilir yada bana pm atsın

Lejyoner

Administrator
Dediğim gibi Lejyoner-Şengül-Fıstık ve Komutan geliyoruz:)