Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 bin tlye kadar temiz arac ariyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

ereny

Kayıtlı Üye
30 bin lira kadar butcem var bu fiyata kadar ne onerirsiniz.

30 bin lira kadar butcem var bu fiyata kadar ne onerirsiniz.
Kardeşim marka farkedermi? Motor yakıt performans düşüncen ne? Yani yakıt mı performans mı? Bir de 30 bine 2 sene evvel çok iyi araçlar vardı ama o araçlar 40 bine çıktı. Sen önceliklerini belirt inşallah forum sana yardımcı olur.

Kardeşim marka farkedermi? Motor yakıt performans düşüncen ne? Yani yakıt mı performans mı? Bir de 30 bine 2 sene evvel çok iyi araçlar vardı ama o araçlar 40 bine çıktı. Sen önceliklerini belirt inşallah forum sana yardımcı olur.
Valla asiri bir tuketim olmadikca sorun degil araba gunde 5 6 km bir sey yapacak ama satilabilirlik cok onemli bizim icin model yukseltmek amac cunku
[doublepost=1504447127,1504446759][/doublepost]
Bol şanslar. Bu zamanlarda fiyatlar yüksek. Bence ekim kasım gibi bakının

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bol şanslar. Bu zamanlarda fiyatlar yüksek. Bence ekim kasım gibi bakının

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Vallahi oyle fiyatlar cok ucuk ya da bana oyle geliyor bilemiyorum. Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim iyi bayramlar.

3-4 eklerek Hyundai i20 olabilir wv polo olabilir toyota auris olabilir. Açıkçası bunlar belki içine sinmeyecek fakat zannımca olabilecekler bunlar. Hayırlısı olsun. Paylaş aldığını. İyi bayramlar

3-4 eklerek Hyundai i20 olabilir wv polo olabilir toyota auris olabilir. Açıkçası bunlar belki içine sinmeyecek fakat zannımca olabilecekler bunlar. Hayırlısı olsun. Paylaş aldığını. İyi bayramlar
i 20 dışında diğer araçlar gayet makbul. sanırım ekim kasım ayını beklicez. çok teşekkürler.

Geri
Üst Alt