Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30.000 Km bakımı hakkında ?

Furkannn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın 30.000 bakımı geldi de servis fiyatları nedir bilginiz varmı ?

Sanırım balatalarımda bitti cünkü disklerden ses gelmeye başladı sadece öndeki 2 balatayı değiştirmeyi düşünüyorum tahminen servis ne fiyat çeker ?
[doublepost=1506944944,1506871552][/doublepost].

900 Lira isteniyor ve indirim kampanya yok. Balatalar ekstraya giriyormuş. anlayacağın kafadan 1000 liraya çıkarsın.
ben test için arıza varmış gibi Garanti sorguladım biraz; o girmez, bu kullanıcı hatası o bilmem ne dediler.
e o zaman ben niye 900+ lira verip bakım yaptırıp garanti devam ettirelim ? ben özel servise gidicem 30 bin için 400 lira aynı yağ ve parçalar. bide balata olsa 500 lira tutar.

Arkadaşlar aracımın 30.000 bakımı geldi de servis fiyatları nedir bilginiz varmı ?

Sanırım balatalarımda bitti cünkü disklerden ses gelmeye başladı sadece öndeki 2 balatayı değiştirmeyi düşünüyorum tahminen servis ne fiyat çeker ?
[doublepost=1506944944,1506871552][/doublepost].
balata alacaksan textar tavsiye ederim

Balatalar çok erken bitmemiş mi? Bence özel serviste yaptırın herşeyi. Yarı yarıya düşecektir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

abi araç otomatik vites
[doublepost=1507060711,1507060671][/doublepost]
balata alacaksan textar tavsiye ederim

Bilgilendirme için teşekkürler Seatın kullandıgı Balata türü nedir acaba ?
[doublepost=1507060776][/doublepost]
balatalar mekanik oldugu icin disarda degissek garantiyi bozmayabilir belki bi arastir derim hocam servis iki katini yaslar muhtemelen. Normal 15 bin bakimi 650-700 civarı oluyor. Bunda ekstra balatalar degisecek

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Doğru söylüyorsun aslında 1000 tl verilir mi peki değer mi sizce ? Özel serviste takılan parçada aynı aşşagı yukarı

abi araç otomatik vites
[doublepost=1507060711,1507060671][/doublepost]

Bilgilendirme için teşekkürler Seatın kullandıgı Balata türü nedir acaba ?
[doublepost=1507060776][/doublepost]

Doğru söylüyorsun aslında 1000 tl verilir mi peki değer mi sizce ? Özel serviste takılan parçada aynı aşşagı yukarı
ibizanın üstünden galfer çıktı sertti ve diskleri cok çiziyordu textat lar gerçekten de hem daha yumuşak ve iç yapısında talaş fazla yok galfer gibi

Geri
Üst Alt