Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30.000 km bakımı

bujileri unutmuşsun :) yağ olarakta mobil esp formulayı öneririm on numara yağ.millet alışmış castrol.castrolde ii ama mobil castrolden bi numara üstün.filtreler boschsa sıkıntı olmaz.aracın garantisi yoksa özel servise bile gidebilirsiniz...rodaj yemiş motorun yağ değişiminde mutlaka yanında bulunun ya da uzaktan izleyin.yağ değişimi mutlaka vakkumlanmalı 1 lt temiz yağ ile flushing edilmelidir.bazı kurnaz cıraklar işin kolayına kaçabiliyor :) gerisi size kalmış

kardeşim ürünler iyi ama filtreleri mahle kullanabilirsin hem orjinal olur hem daha uygun fiyat motor yağınıda mobil esp olarak daha uyguna alabilrsin mobil de kaliteli bir yağ. yağ filtren mahle numarası yağ filtre :eek:c295 şaseye göre değişir havafiltre : lx 2010 polen filtren : la 809 yakıt filtren kl778

Son düzenleme:
@kirlisakal @şamil teşekkürler öneriniz için seat castrol önerdiği için ona baktım o zaman sizin tavsiyeye uyup mobil alıyorum :)
seat yağ satabilmek,servise müşteri yağ getirmesin diye castrolu öneriyor :) castrol kötü marka ya da kötü yağ değildir yanlış anlaşılmasın.vw motor normlarına uygun yağdır.mobilde sp formula da normlara uymaktadır arkasında etiketinde yazar.castrol birazcık fazla yağ yakar mobile göre.ben tdi dizelime mobil koyuyom sesi bile değişiyor.eksiltme yok...ürünler çok kafan karışmasın mobil esp formula 5-30.yağcının tavsiyelerıne de salla geç.onlar elinde kalan yağları stokları tüketecem diye habire kafa şişirirler :)

Hocam servisten git orjinal parcalari da uygun fiyata alip disarida yaptirabilirsin. Parca fiyatlari disari ile ayni gibi ama iscilik fazla...
Bende 45 bin km dir hep castrol edge kullandim. Bu sefer basta cezmi abi olmak uzere forumdan duydugum kadari ile mobil esp aldim duruyo kosede... 300 km sonra denicem bende nasipse mobil esp yi...

Geri
Üst Alt