Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30.000 BAKIMI İÇİN YARDIM

Aracımı alalı 3 ay oldu. Leon 1.2 style paket. Her açıdan gercekten cok yuksek mebla ile fiyat veriyorlar ancak benim garanti sürem dolmadan silecegi bile degistirsem garantim biter değil mi? (Çok fazla bilgil olmadığı için sormak ve emin olmak istedim.)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Garantiniz bitmez. Sadece değişen aksam garanti dışı kalır

250 liralık ne yağı koydular ki? Bende bunu anlamıyorum. Yav mobil 1 esp formula 5w 30 4lt yağ 130 lira.

Kemerini tak, yoluna bak...

dsg iyi niyet hatrına yağa o para veriliyor.
seat bakım kazık. ford bu kadar kazık fiyatlar sokmuyor, diğer markaları bilmiyorum.
[doublepost=1519573464,1519573291][/doublepost]
Soğuk sıkım zeytinyağı koymuşlar herhalde ..
Çok paralar istiyorlar

organik olabilir :)

bir de arabayı sözde yıkamışlar; ama keşke yıkamasalarmış. bedava yıkama diye böyle yapmaya gerek yok.

Gerçi hoş Vag grubunun koyduğu yağın kötü olduğunu düşünmüyorum çünkü Castrol kullanıyor. Olsun artık o kadar fark ne yapalım :)

Gerçi hoş Vag grubunun koyduğu yağın kötü olduğunu düşünmüyorum çünkü Castrol kullanıyor. Olsun artık o kadar fark ne yapalım :)

castrol değil faturaya baktım petrol ofisi max yazıyor. Yetkili servis beni kazıkladı mı şimdi :(

O yağa Gore fiyat fazla. Yağdan yana sıkıntı yok ama pahalı olmuş. Hayırlısı artık.
Bu yüzden ben bakım öncesi servislerle (yetkili yada özel) yağ markası ve varil/bidon durumunu sorarim. Siz de öyle yapın

İsmail abi sende olmasan ne yaparız bilmiyorum ama dediğin doğru. Şahıs bayileri anlaşmalarını farklı markalar ile yapabiliyorlar. Serbestlikleri var. Teşekkürler bilgi için

Geri
Üst Alt