Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30.000 Bakım hakkında yardım?

bana kalsa ben gider servisinde yaptırırım dışarıya pekte güvenmiyorum ne biliyim bir yanlısları olur mahfederler arabayı diyorum.

Şimdi her halukarda servis üstüne haliyle biraz fazla koyuyor. Bu bir gerçek ama şunu da maalesef öğrendim ki (eski aracımdan biliyorum) yani yetkili servis dışında normal bir servis eğer aracı tanımıyorsa maalesef deneme yanılma şeklinde aracınıza girişiyor. Bir de dışarda yaptırdığınız bakımda bir sıkıntı olduğunda kimse üstüne sorumluluk almıyor bu da bir gerçek. Tek başınıza kalıyorsunuz. Ben zengin biri değilim ama eğer aracım garantili ise karşımda mutlaka bir muhatap isterim ve hiçbir zamanda kendimi riske atmayı istemem.
Çok basit bir örnek olsun diye söylüyorum. Sanayiye götürdüğünüz sözde motor ustasının yanında çalışan çırak, motor ile ilgili bir sıkıntıda; turbolu aracı boşta uzun süre bağırtıra bağırttıra gaza basarak test edebiliyor.

Balıkesirde bir ustam var tam 20 senedir Volkswagen servisi yapıyor sanayide hangi yetkili serviste 20 yıllık ustalar var o birikim ve tecrübeye hangisi sahip..

Biz olmasak Ayak dayamanın takılabildiğinden ve vag-Com özelliklerinden bile haberleri olmayacak..

Arabamı Türk Sanayicilerin Emanet Edin :)

Teşekkürler dışarıdan fiyat aldım 250-300 gibi bir fiyata hallettiricem 2 ay garanti için 250 tl vermek gelmiyor içimden

temmuz diyorsun 2 diye düşünme bence bu bakımınıda serviste yaptır 1 yıl içinde çıkabilecek durumlarda bakımlar serviste yapıldığı için müşteri memmuniyetinden çoğu sorunu garanti ile halledebiliyor servisler bence servis

Arkadaşlar hepiniz ayrı ayrı haklısınız. Biliyorum yetkili servis her ne kadar daha garantili gibi gözükse de herhangi bir aksaklıkta mümkün olduğunca para kopartmaya çalıştıkları ortada (özellikle bizim buradaki servis). Sonuç olarak ustaya güvenmem ve altı üstü bakım olması sebebiyle eski ev arkadaşım olan ustama gitmeye karar verdim. Yorumlarınız için teşekkürler...

Geri
Üst Alt