Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30.000 bakımı 1.4 TSI FR 140HP

SaLvia

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar
aracın 30.000 bakımını yaptırdık
faturada gözüme takılan bir konu oldu
aracın benzin filtresinin değiştirilmediğini gördüm
servise gidip bir yanlışlık veya atlama olabilirmi diye sorduğumda 30.000 bakımı paketinde benzin filtresinin olmadığını söylediler
bu bakımı yaptıran arkadaslarda kontrol edebilirlermi böyle bir durum söz konusumu acaba
iyi forumlar

Aslında var fakat sadece kontrol ediyorlar eğer kötü durumda ise değişim yapıyorlar yoksa servis parça satmak için fazladan bile şunu yaptık bunu yaptık diye para alırlar

30 binde degisimi liste de vardir...kontrol edilmisse gerek duyulmamis olabilir. Sanki servis kontrol etmemis gibi gozukuyor. Onu sorsaniza

Servisin kontrol edip de , bu parça seni biraz daha götürür şimdi değiştirmeyelim diyeceğini görsem inanmam :D
Listede değişecek diyorsa direk değişirler bence...
Dediğiniz gibiyse de bravo o servise o ustaya :)

ben daha bugün sordum, 700 TL civarı tuttuğunu, benzin filtresi ve bujilerin değiştiğini söylediler

Bursa doğuş otoda yapıldı bakımı 550 civarı tuttu
silecek falan gibi şeyleri ücretsiz değişmişler
fakat sonradan gittiğimde sormak için pakette benzin filtresinin dahil olmadığını söylediler
acaba bu istanbul veya başka şehirlerde serviste farklı bir durum söz konusumudur
gerekirse istanbulu farklı illeri arayıp bilgi alıcam
bursada değişmiyor istanbuldaki serviste değişiyor ise baya can yakıcam gibi...

hocam değişecek parçaların listesi servislerde vardır zaten, her araç için hangi bakımda neler yapıldığını tüketici ile de paylaşırlar, gidip o formdan isteyin.

en mantıklısı benzin filtresini 25 bin civarında değiştirmek çünkü gideri o kadar servislere akıl ermiyor basit bi parça...

Geri
Üst Alt