Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.yil dönümü Gaziantep kutlamasi

Aksam Edanin dayisinin nisani var gidelim gel :)

Baskan eve yeni geldim senden aldigim dersle bugun bir oynadim ki aklin durur gelmen lazimdi:)

istersen davul çalarım da rafık o da en az 7 kişi halaya olmalı ikimizden başka yazan yok kiii...

selam inşallah bir aksılık olmazsa bende uğrarım yanınıza 3 senedir bir türlü kısmet olmadı :)

evet Gaziantepli dostlar;
yarın akşam için kimler teşrif ediyor,
sitemizin de yıldönümü olduğu için güzel ve kalabalık bir buluşma yapalım,
ben her zaman ki Hürrem sultan cafede olacağım,
seata ve dostluğa güvenen tüm ardaşlarımızı bekliyorum...

buluşma ma desem fiyasko mu desem yoksa kaos mu desem yada dalga mı geçsem karar veremiyorum,
yinede biraz sitemli biraz dalgalı takılalım...
bir buluşma oldu ama konuyu açan muhterem saat 12 de nerdeyse kalkarken teşrif ettiler çok seviyorum görkemi...
mete bey arkadaşımız gelmedi daha tanışmak için bir 3 yıl daha var anlaşılan zaman dan çok ne var kiii...
scw kutlamasını yapamadık zaman yetmedi görkem geç geldi benden başka da takılan zaten yok
aman boşver herkesi seviyorum cezmi abinin dediği gibi amaç seat çatısı olsun a veya b sitesi önemli değil benim için......dostluk saygı mutluluk...
mutlu olmak mutluluğu aramaktır bu site sayesinde çok mutluluklar yaşadım yaşasın SCW...

Geri
Üst Alt