Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.Stop Lambasını Led Yapmak..

Corsa güzel olmuş ama..
tek fark Merc'lerde çok daha hızlı yanıp sönüyodu dimi.. :)

Corsada da hızlı olması lazım
Avrupada modifiye malzemeleri satan bi işyeri bu sistemi öyle bi yapmışki ledlerin patlama hızı frenın şiddetiyle orantılı olarak artıyor.Ani hız düşmesinden kaynaklanan etki tepki prensibiyle ve ivme ölçümüyle yapılıyor bu tip sistemler.Yumuşak frende yavaş yavaş patlıyor.Çok panık frende daha hızlı..

led'ı sevmeyenler heralde mercedes lamborgıhını audı vw gıbı marka araclarıda sevmıyor dımı standartında oyle cunku artık tum aracların belırlı modellerınde var gıbı bırsey bu led olayı.

led'ı sevmeyenler heralde mercedes lamborgıhını audı vw gıbı marka araclarıda sevmıyor dımı standartında oyle cunku artık tum aracların belırlı modellerınde var gıbı bırsey bu led olayı.

orjinal yapılanla çakma yapılan arasnda dağlar var biliyorsn değilmi ömer :)

Led yüzyılın teknolojisi bence :) , doğru yerde doğru uygulandığında ampullerden kat kat daha verimli.

yco bulursan 3. stop için led bana da haber ver kardeşim ;)

o işe girmeyi tavsiye etmiyorum. zaten esasında benim arabanın org,nalindekide led gibi bişey. benim kinin biri yanmıyordu garantiden değişti çkıkan parçayı biraz inceledim led in üstünde küçük mercekler var gibi. kırmızı kısımın altında kalan yerden bahsediyorum.

valla ben serıt led aldım beyaz ve kırmızı ıc tavan lambasına beyaz olanı dosedım gayetde memnunum. 3. stop a da yapmayı dusundum bı ara ama zamanım olmadı bence yapılır zor degıl.

Geri
Üst Alt