Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3. Nesil yeni leon

#ismail

Kıdemli Üye
1.jpg2.jpg3.jpg5.jpg

ARKADAŞLAR RESİMLER New SEAT Leon 2013 - Hatchback | SEAT.com ADRESİNDEN EKLENDİ
DAHA FAZLASI VE FR MODELİNİNDE RESİMLERİ MEVCUT...

ARAÇ KESİNLİKLE GÜZEL OLMUŞ
TABİKİ BURADA GÖSTERİLEN FULL MODELİ, UMARIM TEK DONANIM ÇIKARIRLAR, AMA KAFAMDA ÇOK SORU İŞARETİ VAR
1- FİYAT (ÇOK ÖNEMLİ- ŞU ANDA ÇIKSAYDI FULL DONANIMI 43000 OLURDU DİYE DÜŞÜNÜYORUM)
2-SİS FARLARI NORMAL SANKİ (UMARIM LED SİS FARIDIR)
3-17" JANT STANDART MI?
4-ELEKTRONİK EL FREN SİSTEMİ VAR MI?
5-ANAHTARLI MI ? YOKSA START/STOP VAR MI?

BAKALIM SENEYE AGUSTOSTA GELİYORMUŞ TÜRKİYEYE, İLK ÖNCE TOLEDO GELECEKMİŞ SONRASINDA LEON PİYASAYA SUNULACAK

BİRDE ARKA KAPI KOLUNUN NEDEN GİZLİ OLMADIĞINI FORUMDA ÇOK OKUDUM, BENCE İLERİDE 3 KAPILI VERSİYONUNU ÇIKARACAKLARINDAN FARKLI OLMASI AÇISINDAN BÖYLE YAPMIŞLARDIR. BÖYLE DAHA GÜZEL. SONUÇTA 1.NESİL DE BÖYLE
İYİ EĞLENCELER

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    35.9 KB · Görüntüleme: 173
  • 2.jpg
    2.jpg
    37.7 KB · Görüntüleme: 40
  • 3.jpg
    3.jpg
    29.6 KB · Görüntüleme: 47
  • 4.jpg
    4.jpg
    43.8 KB · Görüntüleme: 33
  • 5.jpg
    5.jpg
    34.2 KB · Görüntüleme: 169
Resmilesti artik :) Full led farlarina ve ic dizaynini sevdim :) Yalniz ic dizayn resimlerini FR versiyonuna eklemisler, umarim normal versiyonunda ic dizayni oyledir:eek:key:

eyer bu kasayı 43 bıne satsınlar bıyıklarımı kazırım imkansız bence en az 48-50 bin olur.

seneye ağustostamı gelicek bu kasa. üstünde leon 2012 model yazıyordu. seneye agustosa gelirse 2014 model olacak ozaman

beğenmedim leonluktan çıkmış ibiza havasına girmiş arka kapı kollarındaki güzellikte gitmiş çok daha iyi bir şeyler beklerdim ama ı ıh olmamış..

bunun gün batımı renginden görmüştüm sitenin birinde arkadan çekmişler kesinlikle on numaraydı ...
Hayırlısı bakalım piyasada ne kadar tutulacak :)

bende beğenmedim arkadaşlar.leonu sadeleştirmişler...hele ön panjur facia...

fiat stilo - scirocco - gulietta karışımı bişey :)
ama tabiki göz alışkanlığı yok şimdi ileride dahada göze güzel gelecektir..

şu anda golf full 47 400 lira haberin olsun
golf mu leon mu ?

Geri
Üst Alt