Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 Mart Cumartesi sabahı Basın Ekspres yolunda SCW stickerli sürücülerin terörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ah be abi bi plaka verse işi hemen çözerdik.çok merak ettim ya kim bunlar ?

Stickeri açalım, olay anında, tesadüfen arkadan gelen , forumlardan anlayan başka genç bir arkadaş var, cepten benim arkadaşımı arıyor, napıyor bunlar diyor, arkadaşım işyerinde, arabadaki babam diyor, arkadan gelen görümüş camdaki stickerleri ki forumu da şifahen tanıyor, üye değil, *** yi de biliyor, cadde tunuing vs. yani internet gezgini genç birisi.
Çağlar abi olayı gören arkadaşınız keşke plakaları alsaymış polise falan şikayette bulunsaymış keşke...

Leoncular çok atarlı çok heyecanlı bu aralar kaç kere bu şekilde tahrik edildim hiç hoş değil.

Çağlar abi olayı gören arkadaşınız keşke plakaları alsaymış polise falan şikayette bulunsaymış keşke...
olayı arkadan gören, zaten arabada, sahibi olan arkadaşımız olduğunu düşündüğünden dolayı, rahat davranmış, sürücünün babası olduğunu fark etse, zaten plakaları/ruhsatları/ehliyetleri toplarlardı :hosgeldin:

Leoncular çok atarlı çok heyecanlı bu aralar kaç kere bu şekilde tahrik edildim hiç hoş değil.
Genellemeyi yanlış bulsam da, C.tesi geç saatlerde, yeşilköy sapağına dalarak kaçan bir Leon da bana denk geldi :eek:key:

3 haftadır arabasızım :cool: atar gider patlar çatlar yapan yok

arkadaşın babasından scw adına özür dilerim enteresan olan cumartesi sabahı 4 5 tane leonun hemde scw sticerli olması ve gazlamaları ilginç çok üzüldüm tekrar geçmiş olsun

arkadaşın babasından scw adına özür dilerim enteresan olan cumartesi sabahı 4 5 tane leonun hemde scw sticerli olması ve gazlamaları ilginç çok üzüldüm tekrar geçmiş olsun
Estağfiruulah, münferit bir olay, kimse kimsenin adına özür dilememeli bence, inanın sabahın 9unda, 4 Leon buluşup genelde iş güzrgahı olan bir yerde bulunmaz diye, ben şiddetle ısrar ettim.

Çok geçmiş olsun.Çok sinir bozucu bir durum.Yanlız bu durum için söylemiyorum kesinlikle ama şöyle bir durumda var.Ben 4 aydir Leon kullanıyorum ama trafikte sanki leoncu insan direk kapışma potansiyeline sahipmiş gibi düşünüp taciz eden dünya adam var.kapışmaya kalkan çok oluyor.Sanki her leon kullanan deli gbi makas atıp kapışmak zorunda.Bu ülkede benzin ucuz olsa ve ABD deki gibi heryer muscle car dolu olsa bu ülkenin vay haline!Allahtan herkes yüksek hacimli motor alamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt