Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 kapılı LEON SC DUYURULDU!!!

Bence çok mükemmel olmuş kaldı ki bu araca farklı tip sportif tampon çeşiti çıkacaktır.(Aero tampon gibi). Araca güzel oturucak bir tasarım olursa makul değerlerde satıcağına adım gibi eminim.Bu tek kapılı hali bile satar gerçi :)

bence güzel olmuş..jantlara bayıldım açıkçası birde yanlardan ve önden hava kanal girişleri , daha ince koltuklar ve sağ sol egzos çıkışları ile daha güzel durur.

bence güzel olmuş..jantlara bayıldım açıkçası birde yanlardan ve önden hava kanal girişleri , daha ince koltuklar ve sağ sol egzos çıkışları ile daha güzel durur.

Jantları fena değilde arkadan ibiza gibi durucak gibi ibizanın tek kapılı olanlara benzer diyorum.

hep hayalkırklığı... ibizanın çuprası bile ibizadan daha gorkemli.. leonun çuprasıda leounun 5 kapılısından daha gorkemli olmalıydı..

Güzelim seriyi bitirdiler be yazik

Geri
Üst Alt