Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 kagıtcı satıcıya ilginç intikam

adam hırs yapmış helal olsun ..keske herkes böle duyarlı olabilse,birbirini bu tarz yollarla uyarabilse...

arayalım adamı safa yatalım !!! arabayı soralım kazasız desın sonra gıdıp dovelım :)

bu arada ford forum da bır arkadas bır arac begenıyor aracta yazan cızıklerden dolayı bır kac parca boyalı tarzında !!! sonra aklına gelıyor ınternetten sorgulatıyor plakayı !! araba bı sure once olumlu kazaya karışmış :)

İlanların altına yorum yapılabilir mi acaba diye düşünüyorum facebook hesabı?? Sonra da:

Burcucum araban çok güzel çıkmış maşallah falan da görebiliriz ama :)

süper ve güzel intikam bende araç beğenmeye gittiğimde 1.8T sahiplerinin lafları şunlardı

-Zamanım yok binemiyorum 2. arabamız yoksa satmam ailem sat diyor
-kardeşim yükleyecek o yüzden satmak istiyoruz yoksa kaza yapabilir
-araçta boya yok boyalı yerleri gösterince haberim yok babam boyatmıştır:)
-çok temiz kullanmıyoruz ama aslında satmak hiç gelmiyor içimden
-satılmazsada önemli değil zaten aracımı seviyorum binerim
Ulan madem araçta gözünüz var satmayacaksınız neresi boyanmışsa söylüyeceksiniz çizikten dolayı bel altı boyalı taş vurdu üzerine dolu yağdı noel babanın kızağı geçerken tavana sürttü bu ne yaaaa:mad:

yazık adama izmirden kalkıp ist. gitmiş bence daha fazlası bile yapablirmiş bu adama..

Geri
Üst Alt