Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 farklı Leon, tercihim için yardım lütfen.

fnasif

Kayıtlı Üye
Sanırım haftaya aracım satılmış olacak. Aracımı satarken amacım sedan başka bir araca geçme niyetinde idim ama malesef maddi imkanım yüzünden istediğim insignia yada superB bu kez de beklemek zorunda kalacak.

Bütçem en fazla 32.000TL ve araştırmalarımda aşağıdaki 3 araç gözüme takıldı. Aslında şişlide bulunan 5 kapılı golf GTI çok daha fazla beni çekmesine rağmen bütçeyi aşmak istemiyorum. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? yada başka bir öneri ne olabilir?

DOD - İkinci El Araç / SEAT LEON 1.4 TSI STYLANCE 125 HP[hidGal]/0/

Seat Leon 2.0 TFSI FR 2007 Model 32.700 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 71310362

Seat Leon 2.0 TFSI Stylance 2006 Model 27.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 71950759

En çok FR siyah'a kanım ısınıyor. Araçlar hakkında bildikleriniz varsa paylaşmanızı rica ederim. Beyaz 1,4TSI olan Rentel test aracıydı sanki. FR ve Ankaradaki Sport up hakkında hiç bir fikrim yok. Bütçeye bakınca Ankarada'ki TFSI çok cazip geliyor bana, ama FR'da da gösterge farkı, dönüşe duyarlı bixenon, koltuk ısıtma epeyce kanımı çekti.

FR temizse düşünülebilir abi araç tanıdığım bir araç değil ama sen eski kasada düşşünmüyorsun tabi :)

bence 1.4 tsı stylance hem model yüksek,hem 1.4 yakıt açısından ,hemde km düşük abi .. Ayrıca ek olarak jant ,döşeme gibi şeyler yapılmış ama şöyle birşey sorucam daha düşük km'de 2010-2011 bu fiyatlara yok mu abi ? onlara baksan model biraz düşük geldi bana

Model makyaj öncesi olursa donanım yönünden kardayım diyeceğim Doğukan.

Serhat bütçeyi o boyutlara çektiğim anda Leon değil tercihim golf GTI olacaktır, leondan çok daha konforlu daha dolu ve performanslı olacağından eminim. Eğer temizse siyah FR tercihim olabilir, aracı bilen varsa yardım lütfen. Hatta Ankaradaki araç temiz deseler bütçe yüzünden yine tamam diyebilirim.

Serhat bütçeyi o boyutlara çektiğim anda Leon değil tercihim golf GTI olacaktır, leondan çok daha konforlu daha dolu ve performanslı olacağından eminim. Eğer temizse siyah FR tercihim olabilir, aracı bilen varsa yardım lütfen. Hatta Ankaradaki araç temiz deseler bütçe yüzünden yine tamam diyebilirim.

anladım Faruk abi yarın gündüz gözüyle biraz araştırırım abi senin için .kayda değer birşey bulursam buraya yazarım:eek:key:

evet abi golf5 gti benimde tercihim olur kim ne derse desin leondan konfor ve kalite olarak üstlerde bir araç kimse golf5 1.6 yada 2.0tdılarla kıyaslamasın gtı bambaşka...:eek:key:

Şimdi Ankaradaki aracı temiz bulduk aldık diyelim, yine aksesuar merakım yüzünden tamponlar rüzgarlık bixenon kıl tüy derken, 30un üstüne atıverecek bütçe. Sanırım seçeneklerden en iyisi temiz ise FR gibi duruyor. TSI'da fena değil hem hacim vergi olayı da cazip ama FR performans yüzünden daha mantıklı gibi.

Şimdi Ankaradaki aracı temiz bulduk aldık diyelim, yine aksesuar merakım yüzünden tamponlar rüzgarlık bixenon kıl tüy derken, 30un üstüne atıverecek bütçe. Sanırım seçeneklerden en iyisi temiz ise FR gibi duruyor. TSI'da fena değil hem hacim vergi olayı da cazip ama FR performans yüzünden daha mantıklı gibi.
evet bir yazılımla efsane olur abi :)

Geri
Üst Alt