Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 farklı Leon, tercihim için yardım lütfen.

Mehmet tamamen duygusal aga, biraz sıkıştım nefes almam gerek. Amaç leon almak değil para arttırmak. Bütçeye göre bulduğum en iyileri bunlar gibime geldi. Varsa daha makul seçenek oda kabulumdur.

Bu FR'ı plakadan sorgulayabilecek birileri var mıdır acep?

inşallah senin için hayırlısı olur abi. plakayı 5664 e sms gönder kaza geçmişi çıkar. tabi alındığından beri düzenli kasko yapıldıysa. benim şahsi fikrim eğer temizse fr alınır bence

abi FR a bende müşteri olmuştum. soğuk we garip konuşmalarından wazgeçtim. 1-2 parçada boyadan bahsetmişti sanırım. fiyat çok uygun bi görüş istersen..

Ankara daki tfsi hepsinden temiz duruyor bence. Tabi bakıtmak lazım. İyi bir pazarlıkla dahada düşer fiyat... Tabi karar sizin...

FR'ı servise sorgulattım, araç 4 kez servise gitmiş başka da hiç servise gitmemiş. Eleman galerici ama aracın sahibi de kendisi imiş, istediğin servise gösterebilirsin diyor. Araç orjinal hiç bir ekstra yapılmadı diyor. Yarın benim arabanın durumuna göre hareket FR yönünde gibi sanki.

faruk abi bende tekrar leon alacak olsam fr alırım. sanada acayip yakışır yanii :eek:key:

Faruk abi,

Beyaz olan araba hakikaten Rentelin test arabasıysa ve eğer oğuz abinin kullandığı araba ise yazılımlı bir arabaydı. zamanında abt'de yapılmıştı yazılımı. oldukça temiz kullanılmış bir arabaydı. ancak iki araba vardı ve eğer diğer arabaysa bu bilemeyeceğim. ama derilerine bakarsak oğuz abinin kullandığı araba gibi duruyor ve derilerede zamanında iyi para ödemişlerdi. zaten diğer arabada deri döşeme yoktu.öte yandan yok o araba olmaz dersende 2.0 motorun vergisi ve benzin tüketimi ile son sahibinin sen olabilme ihtimalini göz önünde bulundururarak bir daha düşünmeni tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt