Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 farklı Leon, tercihim için yardım lütfen.

bakalım haftaya neler olacak:) inşallah beygirlerim epeyce bir tavan yapar hayırlısı olur...

Yekta ibiza sevmiyorum abicim yahu, fazla küçük geliyor bana. Leon ve o segment daha mantıklı geliyor bana.

Serhat senin araba ilk aldığında hiç sevmiyordum ama şimdi çok beğendiğim bir araç oldu. o kasadaki anılarım yüzünden hiç sıcak bakamıyorum be abicim, ben senin kadar üzerine düşemem o kadar güzelleştiremem arabayı sonra gene satarım iş güç olur iyice :D:D

Eğer aracın hız konusunda seni doyurmasını istiyosan abi FR tercihin olsun.Yok normal bi araç dersen TSI iyi gibi duruyo ama şahsen ben alacak olsam FR yi alırım.

beyaz tsi olana ben daha önce müşteri olmuştum araba bagcılardaydı şimdi karsıya geçmiş ve ben 31 en son anlaşmıştım ama yorgun bir araçtı ve vazgeçmiştim...

FR nin plaka ne o öle yaa :) Faruk abi fr yi alırsan o plakayı bana veririmisin :)

abi rentelin test aracı gerçekten çok yorgun bir araç..eğer onu düşüneceksen iyice baktır her yerine

Geri
Üst Alt