Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 ekim pazar sabahı kahvaltı ve kartıng organizasyonu

Ben bu hafta sonu olacak diye bekliyorum lakin ileri bir tarihe atanmış oda benim tam yıllık izine ayrılıp şehir dışına çıkacağım zamana denk gelmiş malesef istemedende olsa katılamıyorum.

kızımın son senesi olduğundan kurslar hocalar vs epeyce yoğunuz bende katılmak isterim kahvaltıdan sonra kaçsam ayıp olur mu ?

abi seni aramızda 5 dk bile görmek güzel :) 3kişimi yazayımm? :)

hakkatten yahuuu, 3 ekim önümüzdeki 2. pazar... umarım bir terslik çıkmaz da katılırız. Fırtına öncesi sessiliği yaşıyorum, her an kopacak gibime geliyor hadi hayırlısı.

ben çok uzaktayım ve çok üzügünüm..

kızımın son senesi olduğundan kurslar hocalar vs epeyce yoğunuz bende katılmak isterim kahvaltıdan sonra kaçsam ayıp olur mu ?

önce en değerli warlıklarımız gerisi gerçekten küçük ayrıntı.

abi seni aramızda 5 dk bile görmek güzel :) 3kişimi yazayımm? :)

eyvallah çok yaşa mahçup ettin bizi ama sabah 10 da kızımla eşim kursa sonrasında da sınavlara girecek bu yüzden ben yanlız gelmek zorundayım mümkünse

Geri
Üst Alt